Какво е новото

. ЦЪРКВО МОЯ, ИЗЛЕЗ ВЪН ОТ СТАНА!

Телеграм

Светлина за теб

*
Администратор
Потребител
0_1f2b3b_b3ded2fe_orig



Народе Мой, колко шумят вълните на страха в сърцето ти! Как треперят вътрешно тези, които не са уверени в своя Бог, и чиято вяра е зависима от земните началства и власти! Защото земните владетели започнаха да издават закони, които християните не могат да приемат и това ще ги постави извън закона, и то във времето, когато те вече са свикнали да бъдат признати в обществото на държавите си. Защото Моите деца забравиха кои са те и кой е техния Бог! И защото Моята Църква поиска да бъде обединена с държавата, във време когато тя отдавана трябваше да бъде отделена от света и да е „извън стана.“
Нека ви попитам:Кой би могъл да застави отделената от държавата общност на вярващите, да венчава хомосексуална двойка?! И кой би дошъл при тях за такава венчавка? Защото такива двойки отиват там, където има озаконена от държавата власт, с печат и пълномощие за изпълняване на този ритуал.
Сатана знае много добре това:Ако Църквата придобива власт и пълномощия от държавата, тя губи властта и силата си от Бога!
Лидерите на днешните църкви са придобили власт от държавите си и са станали техни упълномощени представители в изпълнението на законите им.Тогава, не трябва ли те да изпълняват всичко това, което искат от тях властите, които са управлявани от княза на този свят-Сатана?!
Църквата е дала място на врага и е отворила широко вратите си на нечестието, когато е започнала да претендира за признаване и озаконяване от светската власт! Ранната Църква много се е страхувала от това и тя не е регистрирала своите общности в държавите си! Но в днешното последно време, старите вярващи, които са познавали тази опасност вече ги няма, а младите служители, които дойдоха след тях, поискаха да бъдат видяни и признати от светското общество. Те се втурнаха във водите на този свят и се потопиха в тях презглава, като повлякоха след себе си всички неразумни овце. За много църкви, тяхното държавно правителство отдавна вече е станало Бог и неговите закони са считани като Мои. Те така са свикнали да бъдат едно с държавата си, а не с Мен, че съвестта им вече е прегоряла и повече не реагира на мерзостта на греха. За тях ако правителството им е решило нещо, значи че това е правилното нещо.
Имаше време, когато Аз, Господ, позволих западните църкви да се разредят от славянските народи, дошли от зад Желязната завеса, онези, които бяха преследвани, и които още имаха чувствителна съвест, и които можеха да разпознават опасността. Но и те в болшинството си, много бързо заглушиха съвестта си сред фалшивата свобода и изкуственото изобилие. Те започнаха да се вкореняват в тези страни, което Аз никога не съм поръчвал на Моя народ да прави! Колкото повече народа Ми се вкоренява, строейки големи църковни сгради, толкова по-трудно ще му бъде да опази в себе си Моя мир, когато ще го лишат от това! Но точно в тази мрежа дяволът е примамил по-голяма част от християните! Защото народа Ми е построил дома си върху пясъчна основа!
Днес е станало така, че хората наричащи се с Моето име са станали по-успешни в делата на този свят, отколкото хората в света. Те се стремят да бъдат по-добре от хората в света и са предприемчиви, активни и гъвкави, навлезли са във всички сфери на този свят, вместо да показват пример на чистота, кротост, смирение и святост. И най-печалното е, че те смятат всичко това за благословение от Мен. Но местата на тяхното пребиваване останаха пустиня, където хората умират от жажда за Моята вода. Самите те живеят в оазиси миражи. Не искат да останат в Моята пустиня, за да пият от Моя источник и да напоят жадуващите за Моята вода. Нима Аз мога да нарека такива Мои ученици, Моя Църква, Моя Невяста, родена от Мен чрез големите Ми страдания извън стана?!
Но Аз ще разруша тази основа върху пясъка под нозете на Моя народ! Понеже ще придойдат вълни, които ще отмият пясъчните основи, върху които те са построили домовете си. Това ще изпита онези, в които все още е останала съвест и чувствителност в Мен, за да се опомнят и да се отделят от този свят!
Всичко това ще бъде от Мен, защото Аз обичам Своя народ и искам да го върна при Мен, „извън стана.“ На първо място, това ще премахне възгорделите се лидери и техните църковни дворци. Божият народ е попаднал в религията на света и той бързо и спешно трябва да излезе от там, и това ще бъде най-добрият начин за излизането му! Аз ще разруша вашите „кошари“ и ще отнема властта на вашите лидери, за да не царуват и да не господстват вече над вас без Мен!
Ще пусна Моите овце и ще ги изведа на Моите пасища и Сам Аз ще ги паса! Ще разделя Моите овце от козите чрез правителствата, на които те са поверили себе си!
Вие се боите за децата си?! Но това е вашето посяване и вашите плодове! Аз ви казвах да плачете за тях и за себе си, но вместо това вие търсехте справедливост от нечестивите управници в държавите ви, а Мен, вашия Бог, игнорирахте! Знайте, че колкото място Ми давате да действам в живота ви и в децата ви, в толкова Аз действам! Щом вие позволявате на децата си „да взимат месото от котела“ като синовете на Илий, те и ще бъдат същите като тях!
Знай, народе Мой, ти все още имаш избор и той е пред теб:Можеш да се приведеш под ярема на княза на този свят и да продължиш да просперираш според стандартите на този свят, но също така, можеш да се откажеш от всички блага, които той ти дава, и да дойдеш след Мен, „извън стана.“ Защото Моето благословение за вас е в това, че Аз съм ви отделил от този свят, както светлината от тъмнината! Всичките Мои отделени са Моя светлина и те са „извън стана“ на този свят! Тези, които не искат да са отделени от тъмнината на този свят, те са тъмнина и не са Мой народ!
Така че, оставете мечтите си за нечестивия „Египет“! За Моя народ, който е изведен от Мен през морето, няма вече път към него, защото той е пришлец на тази Земя и родината му е Небето!
Времето за твоят окончателен избор, народе Мой, стремително наближава! Амин.

„Вие сте солта на Земята. Но ако солта обезсолее, с какво ще се осоли?“
Матей 5:13


„И така, нека излизаме и ние при Него вън от стана, понасяйки позор за Него. Защото тука нямаме постоянен град, но търсим бъдещия.“
Евреи 13:13-14

Превод: Светлина за теб
 

Прикачени файлове

  • ЦЪРКВО МОЯ, ИЗЛЕЗ ВЪН ОТ СТАНА!.pdf
    179 КБ · Преглеждания: 209
Горна част