Какво е новото

. ОНЕЗИ, КОИТО ЛЮБЯ, АЗ ИЗОБЛИЧАВАМ И НАКАЗВАМ. Откровение 3:19

Телеграм

Светлина за теб

*
Администратор
Потребител
Регистрация
25 Яну 2017
Съобщения
1,290
Оценка на реакциите
0
0_217300_f93cd8b6_orig


[JUSTIFY_TEXT]ОНЕЗИ, КОИТО ЛЮБЯ, АЗ ИЗОБЛИЧАВАМ И НАКАЗВАМ. Откровение 3:19

Бог избира най-добрите Си слуги като ги прекарва през големи изпитания.
Тези, които са получили от Бога повече благодат, са и повече способни да понесат изпратените им изпитания. Изпитанието не постига вярващия случайно, то е изпратено с предназначение. Бог не обтяга лъка Си напосоки, всяка Негова стрела е предназначена за изпълнението на дадена цел и няма да улучи ничия гръд, освен тази, към когото е насочена.Вярващият изявява не само благодатта, но и славата, когато той спокойно устоява и понася изпитанието.
Вярващите с дълбоко духовно познание обикновено са тези, които преминават през опитващия огън на душевните страдания. Ако ти си се молил за по- дълбоко познаване на Христос, не се чуди ако Той те води в пустинно място, или в горнилото на изпитанието. Можете ли да се молите с тази молитва: " Не ме наказвай, Господи, като отнемеш от мен кръста, но ме утеши с подчинението ми на Твоята воля и с това, ДА МЕ НАУЧИШ ДА ОБИЧАМ КРЪСТА. Дай ми това, с което по-добре от всичко ще мога да послужа на Теб, и дай ми да почитам великата милост от Теб, когато Ти имаш възможност да прославиш Твоето име чрез мен, според волята Си!"

[/JUSTIFY_TEXT]
 

Прикачени файлове

  • ОНЕЗИ, КОИТО ЛЮБЯ, АЗ ИЗОБЛИЧАВАМ И НАКАЗВАМ.pdf
    192.5 КБ · Преглеждания: 217
Последна редакция:
Горна част Долу