Какво е новото

. ПРИБЛИЖЕТЕ СЕ ДО МОЯ ОГЪН!

Телеграм

Светлина за теб

*
Администратор
Потребител
0_1f0c3f_d4eb869e_orig



Народе Мой, Аз виждам всичко, чувам всичко и прониквам в най-дълбокото на сърцата ви. Аз идвам при вас според младенчеството ви и дълго търпя вашето безгрижие. Днес ви питам, деца Мои, докога ще стоите на разстояние от Мен? Докога ще заблуждавате себе си, че Ме чувствате близо до вас, и че чувате и изпълнявате Моята воля? Но Аз ви казвам, че вие, деца Мои, не искате да Ме чуете, и не бързате да се приближите до Моя огън, който изгаря във вас всичко, което Ми е неугодно! И поради това, че стоите на разстояние от Мен и от Моя огън, вие изпълнявате своята воля, а не Моята. Във вас преобладават собствените ви мисли и планове, и те надмогват над желанието ви да се приближите до огънят Ми. На вас ви се струва, че изпитвате напълно достатъчно топлина и светлина от Моя огън, дори и да се намирате на известна дистанция от него. Такива ли трябва да бъдат Моите избрани, верни и предани деца? И дали Аз искам да храня децата Си с трохите от хляба на трапезата? Не, Аз желая да се приближите по-близо до Мен, за да ви осветя и очистя със Моя огън, в който вие ще станете способни да познаете Моята истина за самите себе си. Защото тази истина ще ви направи свободни. Да, няма да ви бъде много комфортно да се приближите до Моя огън, защото той ще ви изгаря силно, но само по този начин ще можете да сте близо до Мен. Защото пътя към Светая Светих е минавал през жертвения огън!
И той не е могъл да се заобиколи, за да се приближат до Святия!
Така че, народе Мой, не се заблуждавайте и не лъжете себе си, че вие вече сте в Моя огън, когато дори и не сте се приближили до него! Защото ако вие се грижите само за самите себе си и за своето спасение, вие не стоите в Моята любов и не отразявате Моята светлина! Вие не държите в ръцете си Моят светилник, за да излезете с него на пътя и да светите на ходещите в тъмнината, за да им покажете Пътя в това последно и изтичащо време! Мнозина от вас са сухи и безплодни и не могат да нахранят гладния, защото реда на действието на светлината е този:първо нахрани душата на наскърбения и тогава твоята светлина ще се изгрее.
„Ако отдаваш душата си на гладния и насищаш наскърбената душа, тогава светлината ти ще изгрява в тъмнината и мракът ще ти бъде като пладне.“
Исая 58:10
Аз те предупреждавам, народе Мой, да оставиш своята религия и да влезеш в Моя огън! Започнете да се приближавате към него и към Мен! Изкачете се на Моята планина, за да видите там храста, горящ с Моя неугасващ огън и това ще бъде само началото на вашето разбиране за него. Когато осъзнаете това място като свято и в почит снемете обувките си, тогава ще чуете Моят глас и волята Ми за вас! Амин.

Превод: Светлина за теб
 

Прикачени файлове

  • ПРИБЛИЖЕТЕ СЕ ДО МОЯ ОГЪН!.pdf
    308 КБ · Преглеждания: 236
Горна част