Какво е новото

Свидетелство на Бернарда Фернандес

Светлина за теб

*
Администратор
Потребител
0_241077_f4205681_orig


Тъй като онази сутрин не се чувствах добре, мъжът ми се отказа да ме остави сама и да ходи на работа. Аз му казах, че не съм сама. Когато той тръгна, почувствах, че умирам. Затова реших да звънна на свекърва ми и на някои от приятелите ми. Свекърва ми ми каза: Бернарда, Бог ще те благослови днес, не се бой. Същия отговор дойде и от брата в Хритос, на когото се обадих, но той добави и още: Бернарда, стани от леглото и слави Господа, призовавай Го и Го слави .
И така, въпреки че нямах сили, аз призовах Господ, казвайки: Господи, Ти си моя сила, ела и ми помогни. Опитах се да стана, но не можех. Гласът ми повече не можеше да се чуе, но в душата си виках към Бога да ми помогне, тъй като умирах. Внезапно стаята ми се освети със светлина, която приличаше на огън. Страха ми веднага изчезна, и видях, че ангели се спускаха и ходеха в стаята ми. Аз ги чух, как ясно си говорят помежду си и изведнъж се появи чудесно същество, по-удивително от ангелите. Той беше облечен в бяло със златен пояс. На гръдта Му беше написано със злато: "ВЕРЕН И ИСТИНЕН". Лицето му изразявяваше нежност и любов. Пред мен беше Исус Христос, Цар на царете и Господ на господарите.
Да бъде благословено името Му!

Исус дойде при мен, докосна главата ми и каза: "Аз съм Исус, който умря за теб. Виж тези белези на ръцете ми, те са все още там за теб. Аз станах от престола на славата, за да поговоря с теб. В твоя живот има още много неща, които е нужно да се поправят. Ти си мързелива и избухлива. Още повече аз не искам 25%-ов християнин, нито 95%, а 100%. Ако ти искаш да попаднеш на небето, ти трябва да бъдеш свята, както и Аз съм свят. Аз дойдох, за да те взема на пътешествие".

Аз Го попитах: "Господи, това мисионерско пътешествие ли е?" Той ми отговори: "Не". След това ме хвана за ръка и ме повдигна, и говори с мен с такава простота и любов. Заведе ме към прозореца и погледна на Ню-Йорк и видях тъга по лицето Му. Той плачеше и говореше: "Моето слово беше добре проповядвано, но хората не го слушат. Грехът на този град достигна до Отца Ми".

В града беше пълно с хомосексуалисти, сред които имаше и политици. Господ ми каза: "Ето още един Содом, но Аз съм жив, и съдът на Моя Баща скоро ще падне над този град". Тогава плачейки застанах на колене пред Господ и Той ми каза: "Не се бой. Когато съдът падне върху този свят, Моята Църква повече няма да бъде на земята". След това Той отново ме придружи до леглото ми и ме помоли да позвъня на брат от местната църква. Той ми каза името на този брат. После ме помоли да му кажа, че моят дух ще излезе от тялото, и че не трябва да карат тялото ми в болница или да правят каквато и да е погребална царемония. Вместо това, трябва да кажат на мъжа ми да се доверява на Този, който е Възкресението и Живота (Йоан 11: 25). Господ отново ми каза: "Аз давам живот, Аз приемам твоя дух, но ти ще се върнеш и ще кажеш на хората напълно да Ми се доверяват. Този, който вярва в Мен, няма да умре вовеки.". (Йоан 11:26). Той протегна ръце и видях, че от мен излезе друго тяло. Бях облечена в бяло, и моето сияние беше подобно на сиянието на Господ. Той ми каза: "Виж! Това е тялото, което скоро ще бъде в християните, подчиняващи се на Моето слово!".

Аз разбрах,че мога де минавам през стени. Господ държайки ме за ръка ми каза: "Виж!" Когато се обърнах, видях тялото си без духа. Той ми обясни, че моето физическо тяло е било безполезно, то не представлява нищо освен прах и че след смъртта то отново ще стане на прах, както всяко физическо тяло. Той добави, че моето ново тяло ще бъде славно, и то е дух, който Той е дал на човека. Аз си помислих, че Той ще ме заведе направо на небето, но това не се случи. Ние се спуснахме под земята по един тунел, а когато приближавахме до определеното място почувствах непоносима миризма и казах: "Господи, не искам да ходя на това място". Но ние тръгнахме, това място беше тъмно, и там не си струва да живееш. Чух как хората страдат, плачат, виковете. Когато стигнахме до края на тунела, седнахме върху една скала, и Господ ми каза: "Виж!" Видях как хората страдат. В ада хората прекарват времето си плачейки и никой не се грижи за другия.

Скъпи братя и сестри, тогава напълно осъзнах, че АДЪТ Е РЕАЛЕН. Аз плаках и плаках, и когато погледнах Господ, Той ми каза: "Помни това какво си видяла и не забравяй".

Видях ада и хората викаха: "Ой! Ой! Това е завинаги! Това е завинаги! Болка и ненавист во веки веков".

Обърнах се към Господ и Го попитах: "Има ли някой от моето семейство в този ад?" Той ми отговори: "Няма да позволя да видиш членовете на твоето семейство". Аз отново Го попитах: "Господи, има ли някой от тези, които познавам?" "Да", - каза Господ, - и Аз ще ти позволя да го видиш. Изведнъж видях младеж, идващ от дълбината на ада: това беше Александър.

Познавах този младеж от евагелизационната компания, в която заедно участвахме в Доминиканската Република. Когато бяхме на тази евангелизация чух глас, който ми говореше: Стани, отиди и се срещни с Александър, който минава покрай теб. Кажи му да не отхвърля това съобщение, защото му давам последен шанс. Този глас беше глас на Господа, макар и да не Го видях. Казах на Александър, че Господ ми е казал. Ето как ми отговори той: Вие, християните, всички сте глупаци, лъжете хората, говорейки им, че Исус Христос ще дойде. Аз, Александър, не вярвам, че това е истина. Аз му казах: Александър, Бог дава живот и го взима, когато иска. Александър, ти скоро ще умреш. Той отговори: А съм толкова млад, за да умирам, имам пред мен още толкова хубави години, за да се наслаждавам на тази земя.

Това беше добър и наистина последен шанс за Александър. Скъпи читателю, какво знаеш за себе си?

След три седмици Александър умря в пияно състояние. Неговото назначение беше това място на мъчение, където го видях /ада/. В Библията ясно е написано, че пияниците няма да наследят Божието Царсство (Гал. 5: 21).

Гледайки на хората в ада видях как два големи червея нападнаха Александър. Той викаше: Ох! Ох! Ох!. Мъчеше се.. Той ме позна и ми каза: Пренебрегнах своя последен шанс. Сега съм тук, страдам. Моля те, когато се върнеш на земята, отиди и кажи на моето семейство да вярват в Исус Христос и да спазват Неговото слово, за да не дойдат в това място за мъчения.

След това Господ ми показа хиляди хора, които страдат в ада и ми каза: Виждаш ли, някои от тези хора знаеха за Мен, когато бяха на земята. Има още много хора на земята, които ходят по улиците, незнаейки къде отиват. Знай, че пътят към небето е много тесен и ще се стеснява още. На земята ще има трудности, за да те пречистят като златото, но не се страхувай, защото Аз вървя пред теб, като силен Воин.

Аз Го попитах: ИМА ЛИ В ТОЗИ АД ХРИСТИЯНИ?. Той отговори: Да. Знаеш ли защо? Те вярват в Мен, но те не ходят в соътветствие с Моето слово. Има много такива християни, които се държат добре само тогава, когато се намират в храма, пред очите на пасторите си и семействата им. Но те самите много се лъжат. Очите на Моя Отец виждат всичко, и Той разбира всяка дума, където и да се намирате. Кажи на Моя народ, че сега е времето, в което те трябва да живеят свят живот пред Отца Ми, пред дявола и пред света. Нека дявола да няма право да обвинява Моя народ и нека светът не сочи с пръст Моя народ. Сега е времето да се стремите към святост и освещаване (1 Петрово 1: 14-16).

След това ние отидохме там, където беше огненото езеро. Когато се приближавахме към него, усетих много неприятна миризма и Господ ми каза: Това, което виждаш - е огненото езеро, което вече е приготвено за дявола, лъжепророка и антихриста. Аз не подготвях това място за хората, но всички, които не вярват в Мен, като в свой Спасител и тези, които не живеят в съответствие с Моето слово ще попаднат там.(Откр. 20:14).

В този момент видях, че Исус плаче и той отново ми каза: Много повече са тези, които са загубени, отколкото тези, които попадат на небесата. Тогава Исус ми показа количеството хора, които в тази минута умираха и ми каза: Погледни колко са изгубените. Моята Църква спи, въпреки че е получила Моята власт, има Моето слово и Святия Дух, но тя спи. На земята има хора, които проповядват, че ада не съществува. Отиди и им кажи, че това място е реално.

Аз бях много далеч от това място, но чувствах топлина. Ние излязохме от ада и отидохме на небесата. Продължихме да ходим и отидохме на второто небе. На това небе Господ ми показа слънцето и звездите и ми каза: Погледни тези звезди, Аз назовавам всяка от тях по име. Виждаш ли това слънце? То свети благодарение на Моята сила, както за праведните, така и за нечестивите. Но ще дойде ден, когато слънцето вече няма да свети, всичко ще бъде в тъмнина.

Ние тръгнахме по-нататък и стигнахме до небето, където живее Бог. Там имаше красиви къщи. Стените им бяха много високи, от чисто злато и скъпоценни камъни. Имаше дванадесет перлени врати, по един ангел на всяка врата. Аз си помислих, че не мога да вляза, но Господ ме погледна и ми каза: Искаш ли да влезеш? Да, Господи, много искам. Тогава влез, защото Аз самият съм вратата (Йоан 10:9).

В този момент аз минах през врата от скъпоценни камъни и видях градина с великолепни цветя. Искаш ли да влезеш в градината? Тогава влез, защото Аз съм я приготвил за теб и за Моя народ. Когато влязох, започнах да късам цветя и да правя букети. Видях себе си в градината като малко момиче. Цветята, които откъснах бяха с много различни цветове и с много приятна миризма. След това Господ извика някой. Това беше ангел толкова силен и толкова красив, че е невъзможно да се опише. Господ ми каза: Виждаш ли го? Това е архангел Михаил, той е този, който води Моята армия. Погледни още веднъж!. Аз видях войници на коне и Господ ми каза: Това не е човешка армия, но на Моя Отец. Тази армия се намира на разположение на християните, които ДЕЙСТВИТЕЛНО са новородени, защото тя е по-мощна от тази, която е в света.

После Той ми показа друг ангел. Той е посланик на християните, които се подчиняват на Моето слово. Аз бях щастлива да чуя това. Исус ми каза: Бъди внимателна: Аз съм Бога на Авраам, Бог на Моисей, Бог на Илия, Този, който сваляше огън от небето. Аз не съм се променил. Искам да ти покажа в какво състояние Моя народ живее в тези последни дни, които са им останали. Господ ми каза: Бъди много внимателна към това, което ще ти покажа. Видях християни, които бяха слаби и уморени. Господ ми зададе такъв въпрос: Мислиш ли,че мога да взема тази Църква в сегашното и състояние? Тогава Той ми каза: Християните, които ще взема със себе Си, ще са славни, тържествуващи, чисти, непорочни. Сред Моя народ има лъжа, липсва любов, Моя народ е разделен. Показах ти състоянието на християните в последните дни, сега ще ти покажа как е живяла ранната Църква. Тези братя и сестри са били напълнени със славата Божия. Те постоянно са се молили и постили, проповядвали са словото без никакъв страх. В същото време съвременните християни мислят, че Аз съм се изменил; те също мислят, че Святия Дух се е променил. Голяма грешка в християните днес е,че живеят обикновен живот, планиран по-човешки. Следователно са забравили, че най-важни са съобщенията от Святия Дух. Кажи на Моите слуги, пастири, че е дошло времето да оставят назад тези рутинни програми. Ако те това направят, вие ще видите Божията сила сред вас и Святия Дух, който се е появил в ранната църква. Той ще върши много знамения и чудеса, ще възкресява мъртви. Святия Дух си е все същия, вие сте се променили.

Християни, време е да се върнете към живота на ранната Църква.

След това оставих тази прекрасна градина и тръгнах към прекрасната златна улица. Господ ми каза: Докосни го. Да, това е чисто злато. Отиди и кажи на Моите деца, че МНОГО СКОРО те ще ходят по тези златни улици, държайки за ръка Този, който дава живот. (Откровение 21:10-15).

О! Колко е хубаво да се ходи по златните улици! След това видях великолепен трон в обкръжение на ангели, архангели и серафими. Те постоянно славеха Бога, Този, Който беше на трона, говорейки: Свят, Свят, Свят е Господ Бог на силите, небето и земята са пълни с Неговата слава.! Амин! Дойде време да се издигнат святи ръце към Мен и да ме прославят. В същото време вдидях реката с вода на живот, течаща от трона. Аз видях дървото на живота, а на другия край видях дъга и кристална река. Тогава попитах Господ: Кой е на трона? Той отговори: Това е Моя Отец, Господ Саваоф. Аз Му казах: Може ли да видя Отец?. Не, още не е дошло времето, - отговори Господ.

Макар и да не видях Отец, Този, който беше на престола, беше могъщ. Аз видях гръм и мълнии, излизащи от престола и чувах хваление. Исус ми каза: Чуваш ли това хваление? Това е прославянето на изкупените. Аз видях 7 ангела, всеки от тях държеше златна чаша, и седем други ангели, всеки от които държеше тръби. Господи, кои са тези ангели? Господ отговори:Седемте чаши, които държат ангелите са пълни с Божия гняв. Те скоро ще се излеят и при звука на тръбата Моята църква (тези християни, които живеят в соответствие с волята на Моя Отец) ще бъдат взети нагоре. Те няма да бъдат на земята по времето на Голямата скръб. Преди антихриста да се прояви, този човек на греха, Моята Църква ще чуе звука на последната тръба, и те ще се срещнат с Мен във въздуха (1 ЕФес. 4:16).

Аз бях там, скъпи приятелю пред големия трон и нямах представа за времето. След миг Исус ми показа как Неговата църква /истински вярващите/ ще бъде взета! Аз видях в това видение как изчезват хиляди хора. Това се случи по целия свят, и телевизията, и радиото предаваха новини за това изчезване. Вестниците също публикуваха новини (с големи заглавия в червен цвят). Господ ми каза: Тези новини скоро ще се появят. Ако съда на Моя Отец още не е дошъл на земята, то е заради вярващите християни, тези,които действително ме обичат.

След това видях появявавенето на човека на греха. Той говореше на жителите на земята: Аз ви нося мир и безопасност, и веднага хората забравиха какво събитие току-що се случи. Исус ми каза: Гледай внимателно! Аз видях във видение седем ангела със седем чаши. Скъпи приятелю, това, което се случи е трудно да се опише. Видях ангелите, изливащи седемте чаши на Божия гняв на земята. Започнаха да кънтят тръбите. Бог изливаше над жителите на земята Своя съд, и цели страни изчезваха.Господ ми каза: Виж: всички тези хора бяха част от Моята църква, някои от тях бяха пастори! Заради това, че не напълно разбрах Господ, Го попитах: Как се получи, че толкова много хора от Твоя народ останаха за Гололямата скръб? Как се случи, че сред тях има и пастори, които проповядваха словото. Исус отговори: Да, те проповядваха словото, но те не живеят в съответствие с Моето слово. Тогава Господ ми позволи да видя още много пастори, и ми каза: Тези пастори не проповядваха словото, както е написано. Те мислеха, че моите думи не са приспособени към техния век. Те бяха прекалено много предразположени към тези, които даваха много десятък, защото те бяха повече заинтересовани в материалното. Отиди и кажи на Моите служители, че Аз съм този, който ги е призовал, тяхното сребро и злато принадлежи на Мен, и Аз им давам за Моето величие и слава. Кажи им да проповядват словото така, както е написано. Те са много, които дават друга интерпретация на Моите думи. Моето слово - това е Мое слово, и никой не може да го променя. Трябва да се проповядва както е написано.Има много хора сред народа ми, които изопачават Моите думи заради собствена изгода.

После ние влязохме в друга част на Новия Йерусалим, и Господ ми каза: Това, което виждаш - е рая. В рая видях апостолите и попитах Господа: Господи, къде е Авраам? Очаквах да видя старец, но изведнъж видях приближаващ се млад човек на възраст около 25 год.,и Исус ми каза, че това е Авраам, бащата на вярата.

Господ извика много красива жена с неизразима красота, както и всички, които видях там, и ми каза: Това е Мария. Отиди и кажи на всички, че Мария - не е Небесна Царица. Царят на Небесата - съм Аз, Цар на царете и Господ на господарите. Този, Който казва: АЗ СЪМ ПЪТЯТ, ИСТИНАТА И ЖИВОТА (Йоан. 14: 6-7). Отиди и кажи на това ЗАСЛЕПЕНО ЧОВЕЧЕСТВО, че няма чистилище, защото ако то съществуваше, Аз бих ти го показал. Вместо това има ад, огнено езеро, скъпоценен Йерусалим и рай, които ти показах. Но кажи им, че няма чистилище, кажи им, че ТОВА Е ЛЪЖА НА ДЯВОЛА, НЯМА НИКАКВО ЧИСТИЛИЩЕ.

След това Господ ме доведе в склада на короните. Това са короните на живота. Господ ме попита: Какво виждаш? Видях местната църква на вярващите от тази община, пеенето и проповедта, тогава попитах Исус: Защо имената на вярващите от моята община не са записани в тази книга? И Той ми каза: Заради неправедните им дела на земята. След всичко това Господ ми позволи да се върна на земята.

СЕГА ЩЕ РАЗКАЖА ЗА ВТОРОТО МИ ПЪТЕШЕСТВИЕ

Веднъж бяхме на молитвено събрание, бяхме двадесет души. Както обикновено започнахме да прославяме и да се кланяме на Господ.

Внезапно почувствахме присъствието на Бог. То беше толкова мощно, като че ли бяхме в деня на Пятдесятница. Аз помня , че майката на мъжа ми, която беше на преклонна възраст и много предана в работата си за Господ, се приближи към мен и каза: Бернарда, нека да пазим тишина по време на хвалението, а то вдигаме много шум. Тя беше права, защото хвалението приличаше на звука на водопад. Когато реших да помоля братята да пазят тишина, чух как Господ ми каза: Не казвай нищо! В света, когато хората шумят, никой не се притеснява за това, тогава защо вие искате да спрете хвалението?, Тогава ние продължихме да хвалим и да се покланяме на Гсспод, и аз почувствах, че ще се случи нещо грандиозно. Изведнъж си спомних, че Господ каза на първото ми пътешествие: Ще се върна за теб.

Внезапно видях ярка светлина, изпълваща дома ми. Моите братя също видяха светлина и всичките паднаха на колене пред верния и истинен Бог. Аз не знаех какво да правя, и просто си стоях на мястото. Тази светлина стана по-ярка и прие човешки облик. Пред мен се намираше Господ Исус Христос, Неговия поглед беше прекрасен и пълен с любов. На земята никога не съм виждала такава красота на човешко лице. Той се приближи към всеки от моите братя. Когато тръгнах да казвам на братята, че Господ дойде за мен, започнах да говоря на езици.(1 Кор. 14:39-40).

Господ се приближи към мен. Той само ме погледна и моя дух напусна тялото ми. Аз бях във въздуха и вииждах какво ставаше в дома ми. Виждах хората, звънене на вратата, и когато мъжа ми отиде да отвори, на вратата имаше двама полицая. Те казаха: Чухме, че тук е починала една жена, затова дойдохме. Мъжът ми им отговори: Не, ние тук се срещаме, за да се поклоним и да славим Господ. Полицаите не повярваха , но те не можеха да влязат. Те казаха: Добре, добре, продължавайте, но не вдигайге много шум. Бях във въздуха, когато видях това.

Исус ме хвана за ръка и ние отидохме в република Доминикана. Когато стигнахме до града, Господ ми каза: Има два големи гряха, които тази страна извършва през Моя Отец - магьосничество и идолопоклонство. Аз видях как народа на тази страна бърза да отива при магьосници и идоли..

След това Господ ме доведе във Венецуела и Мексико. Във Венецуела бях във въздуха с Исус, но видях как хората се обръщат към магии, идоли и т.н. В Мексико видях как хората срещат и се покланят на демони. Господ ми каза: Ужасът на този грях стигна до Отца Ми. Първия знак, който ще дам като предупреждение ще бъде земетресение в Мексико, ако жителите на страната не се покаят и не се върнат при Мен. Когато се върнах на земята отидох в Мексико и предадох това съобщение. Хората не ме послушаха и неотдавна имаше страшно земетресение в Мексико.

Когато бяхме още във въздуха, Господ ми каза, че ръцете на Неговия Отец са протегнати към жителите на земята. Видях море с гигантски вълни, напомнящи чудовище. Видях също как по земята минава ураган. Попитах Господ: Господи, какво ще стане с християните, когато това ще се случи? Той отговори: Отиди и им кажи, че този, който Ми е верен, нито един косъм няма да бъде докоснат. След това Господ ме заведе на друго място, видях места, където земята беше разделена.

Господ ми каза: Много страни скоро ще бъдат унищожени. Тогава напуснахме това място и се отправихме към друго, където водата се движеше. Минахме тези води чрез тунел и стигнахме до дълбините на земята. Видях голями врати. Това не бяха същите, които видях по време на първото ми пътешествие. На тях имаше големи вериги. Господ дойде при вратите и след като свали веригите, ме пусна да мина през тунела.

Скъпи братя и сестри, видях хиляди хора с наведени глави с парцаливи дрехи. Те бяха оковани с големи вериги, като от шума им можеше да оглушееш. Тогава казах: Господи, какво значи това. Той отговори: Всички тези мъже и жени се намират по пътя към ада. Сред тези, които бяха по пътя към ада, видях по-големия брат на мъжа ми - Адолфо. Той беше труден човек, развеждаше се и пак се женеше, когато му се приискваше и проклинаше Бога. Тогава започнах да умолявам Господ, за да се върна на земята и да предупредя Адолфо, че той ще отиде в ада, но Господ не ми отговори. Аз пак видях Адолфо и неговата жена, вървящи през тунела. Те бяха на края на ада. Помолих Господа да ми позволи да се върна на земята и да разкажа на хората, какво съм видяла. Господ вдигна ръце и каза: Отиди и кажи, че времето е към своя край. Той пак каза: Хиляди и хиляди хора ще отидат в ада, времето на Адолфо е към края си, той ще умре.
Когато се върнах на земята, моя баджанак Адолфо не искаше да промени начина си на живот. Веднъж той бързо се върнал от работа вкъщи и казал на жена си: Не мога повече да работя, нещо ми казва, че ще умра. Жена му отговорила: Това е защото си пиян както обикновено, затова така говориш. Двамата легнали да спят. След няколко минути тя имала видение. В него тя видяла мъжа си и себе си в тунела в окъсани дрехи, отивайки в ада. Тя чула как Господ и казал: Времето за вас двамата свърши.

Когато бях още във въздуха, Господ ми каза: Знаеш ли защо те доведох тук за втори път? За да ти покажа, че по времето на първото ти посещение количеството на изгубените беше по-малко отколкото този път.

Внезапно ние с Исус оставихме това място и се отправихме към първото небе, а после на второто небе. Когато стигнахме до третото небе видях ангели, енергично предвижващи се от една страна на друга, а след това попитах Господ: Защо тези ангели са в движение? Исус отговори: Това е истина, че Моите ангели постоянно се движат, но Аз се каня да ти покажа как земята също се намира в движение. Бъдете внимателни, защото на земята нахлуват много бесове. Дяволът е яростен по отношението си към християните, защото му остава малко време.
Господ ми позволи да видя тези демони в страшен гняв и Той ми каза: Тези демони, които ти виждаш са демони на прелюбодейството. Те ще атакуват хиляди Мои роби, и много ще попаднат в този грях. Знаеш ли защо Дяволът успешно довежда Моите слуги до падение? Това е така, защото Моите слуги не Ми отдават цялата слава. Те крадат от Моята слава и стават горди. На всичкото отговоре техните жени живеят в голям духовен хаос. Те не са построили с мъдрост своите домове. (1 Тим. 2:11-14)

Аз видях хиляди ангели, които не можах да преброя, много от тях бяха готови за сражението. Тогава Исус ми каза: Сега Аз изпращам тези хиляди ангели на земята, за да защитят Моя народ. В тези последни дни ще удвоя защитата. Сатана ще удвои своите атаки, но ти не трябва да забравяш, че твоят Бог е велик и могъщ. Ако ти си с Него, с теб нищо няма да се случи.

После Господ ме заведе на друго място. Там видях огромна кръгла маса със златни столове. Въху всеки стол беше написано име, също бяха приготвени дрехи от висон. Пред всеки стол на масата аз видях корона. След това забелязах стол, който беше по-голям от другите.Пред него имаше огромна златна чаша. Исус ми каза да отида и да видя какво има в чашата. Тя беше пълна с вино, готово за масата. Исус ми каза: Знаеш ли защо виното е готово за поданиците ми? Отиди и кажи на Моя народ, че Аз съм на вратата. Ще дойда скоро.

Господ ми даде дреха от висон и корона. Аз облякох мантия и корона, тогава Господ ме заведе на друго място, където видях точно същите вещи. Той ми каза: Върху твоята дреха няма нито петно, нито бръчка, не е ли така? Никой няма да влезе в тази врата и няма да седне на този стол, ако той не е облечен по този начин. Някои от Моя народ на земята са изцапали своите дрехи, други са ги измачкали, а трети са ги оставили настрана и са забравили за тях. Кажи на Моя народ, че дойде време да изпере дрехата си, да я изглади и отново да я облече. Християните трябва да молят Святия Дух да им помогне да запазят своята дреха в добро състояние, защото Царя скоро ще празнува сватбената вечеря в Царството на Отец.

Аз съм родена в семейство на разведени родители и израснах с баща ми. Майка ми беше много религиозна жена. Ако се касае за баща ми, той в нищо не вярваше. Моята сестра се намира в католически манастир, но аз знам, че Исус скоро ще я вземе от там и тя ще проповядва с мен Евангелието. Много се молих за нея. Когато си мислех за живота на майка ми в тази мистична религия, по време на първото ми пътешествие в рая, плаках пред Господ и Му казах: Господи, моята майка е загубена; макар да съм и проповядвала евангелието, тя не чуваше. Все повече и повече тя се прилепва към езическата религия. Господ ми отговори: Аз ще спася твоята майка, но веднага ще я взема при мен вкъщи, в противен случай тя ще се върне към греха и ще отиде в ада. Поради тази причина тъкмо както тя се обърне, след известно време ще умре и ще дойде тук в рая.

Когато се върнах на земята, се молех, плаках, въздишах, напомняйки на Господ обещанието, което Той ми даде, но видях, че майка ми все повече и повече активно участва в идолопоклонствота на своята религия. Веднъж Бог използва моя син, за да обърне майка ми. И само след 3 дни след обръщането й тя почина, хвалейки Господа!

По времето на второто ми пътешествие в рая Господ ми каза: Гледай, каквото моята уста казва, ръцете изпълняват. Видях майка си в същия красив рай, тя беше сред другите жени. Тогава Господ ме заведе в едно място в рая. Там видях хиляди деца, облечени в бяло, които хвалеха и славеха Господа. Исус ми каза: Това са децата, които са били абортирани от родителите и от лекари-престъпници, които са убили хората, още когато са се намирали в утробата на майката и които са захвърлени в кошовете за боклук и в реките - те са тук на небесата.

Скъпи братя и сестри, въпреки това, което мислите, Божия зародиш е човек от момента на зачеването, от първия ден на бременността.
Исус отново ми каза: Бернарда, действай, тъй като Аз съм твоята сила. Това съобщение трябва да бъде публикувано по целия свят. Това съобщение е за християните, пасторите и за всички жители на земята, включвайки и теб. Нека този, който е свят, да продължава да бъде свят.

В този момент небесните врати се отвориха. Имаше красив ескалатор. Исус извика хиляди ангели, които дойдоха и тогава Господ ме изпрати вкъщи.
Когато се върнахме вкъщи, видях мъжа ми и братята-християни, които чакаха завръщането на духа ми. Погледнах на физическото си тяло, което остана на земята и казах на Господ, че повече не искам това тяло. Господ ми отговори: Ти не можеш да се върнеш на небето с Мен, твоето време още не е дошло. Първо трябва да разкажеш на моя народ, това, което си видяла, за да се приготвят. Със силен глас той ми каза: Отиди и получи живот. Аз съм възкресението и живота, вярващия в Мен даже и да умре ще живее (Йоан. 11:25-26).
 

Прикачени файлове

  • Свидетелство на Бернарда Фернандес.pdf
    412.8 КБ · Преглеждания: 236
Горна част