Какво е новото

. ФАЛШИВИЯ КОВЧЕГ

Телеграм

Светлина за теб

*
Администратор
Потребител
0_1f0444_4709c009_orig



„Понеже казваш:Богат съм, замогнах се и нямам нужда от нищо, и не знаеш, че ти си окаян, нещастен, беден, сляп и гол, то съветвам те да купиш от Мене злато, пречистено с огън, за да се обогатиш, и бели дрехи, за да се облечеш, че да не се виждат срамотите на твоята голота, и благ мехлем, за да намажеш очите си, за да виждаш.“
Откровение 3:17-18

Нека Божия народ да обърне много сериозно внимание на сънят, който е бил даден на един християнин! Той е вярно откровение от Господа за фалшивата цел на църквите, за фалшивата надежда и лъжливото състояние на хората,
той е не просто сън, но е силен вик на Господ към народа Му, да види светлината.

„Започна потоп. Аз и още много хора с мен започнахме бързо да се събираме в ковчега, който се оказа с прогнил покрив и едно дете пропадна на долното ниво. Казах на моя баща, че в ковчега се е образувала пукнатина, и че той не е годен за плаване. Видях страшни неща в този сън-отвориха се подземни източници и на места земята се провали, от небето се изливаше като порой много силен дъжд. Водата започна бързо да залива земята, стана до колене и аз почнах да събирам инструменти, знаейки, че ще ми бъдат полезни в строенето на нови жилища след потопа. Разбрах, че не ще успея да взема всичко необходимо, защото ковчега започна да се отделя от земята, и когато той заплава от мястото където стоеше, аз хванах дебелата му верига и го закотвих на мястото, за да не отплава, като после продължих да събирам инструментите. Помня, че ковчега не беше много голям, примерно колкото два големи камиона МАЗ и беше от някакъв метал, но не от дърво. Имаше голямо суетене, хората искаха да вземат със себе си колкото се може повече багаж и инструменти в ковчега, и все ги мъкнеха в него, а аз знаех в съня си, че вече няма време.“
Народе Мой, ето тълкованнието на съня:
Потопа означава идващо бедствие. От този сън става ясно, че хората са се устремили към фалшив ковчег и не само това, но те дори не разсъждават и не виждат, че той е фалшив. Всичко което те са се стремяли да вземат в този фалшив ковчег може и да бъде полезно за тях в него, но не и в истинския Ковчег! Защото в истинският Божий ковчег не е нужно да вземеш със себе си нищо друго, освен светилника си с масло! Мнозина се опитват да управляват фалшивия ковчег, защото той може да бъде удържан и закотвен, за да се задържи неговото отплаване. Хората вземат и носят в него това, което те мислят, че ще им бъде нужно. А ковчега е показан от желязо, защото той не е истински, той е религиозната система на църквата. Мнозина се суетят и се стремят да влязат в него, времето за разпознаването на истинската цел е изпуснато в суета, вече няма време. Въпреки това, хората изобщо не разпознават, че ковчега е фалшив и те дори го задържат, за да успеят да се качат на него. Те не осъзнават, че се нуждаят да намерят истинския Ковчег.
Това последно време е наистина много опасно за Божия народ. Мнозина са безгрижни и не мислят за своите пътища, не мислят какво градят и на каква основа стоят. Затова, те се качват и се настаняват на фалшивия ковчег с всичкия си стар багаж.
Народе Мой, ще бъде голяма беда, когато много от вас осъзнаят, че са се стремяли там, не където трябва, но време за корекция вече няма да има!
В това последно време те подбуждам, народе, да се замислиш над всичко това, не както си свикнал преди, но много по-дълбоко!
Разбирате ли вие, например, какво е това да славите Господ? Днес Ме славите на много места, но Аз ви откривам, че на тези места, дето така „хубаво“ Ме славят, Аз не присъствам! Разбирате ли и как трябва да се държите, за да се вижда много ясно кой е вашия Бог? Също така, разпознавате ли и знаете ли какво е това радост в Господа? Защото днес има много изкуствена и емоционална радост и вие трябва да се страхувате и пазите от това!
Уверен ли е всеки от вас, че името му е записано в Книгата на живота? Защото ви казвам, че толкова много хора са измамени за позицията си пред Мен. Днес всички са вярващи, но кой е верен?!
Никой не може да каже, че притежава цялата истина, когато тя още не е открита напълно!
Ако вие не се замислите сега за своето положение-за стоенето си пред Мен, после никой няма да може да ви помогне! Нужно е само да признаете пред Мен, вашия Господ, че вие не сте способни без Мен да намерите нито истинския път, нито да разпознаете истинския Ковчег. Само от Мен можете да вземете благия мехлем за да прогледате! Покайте се и принесете достойни дела на покаянието си, и вярвайте в Моето прощение към всички с искрени и смирени сърца. Побързайте, за да не останете извън Ковчега на спасението! Амин.​

Превод: Светлина за теб
 

Прикачени файлове

  • ФАЛШИВИЯ КОВЧЕГ.pdf
    190.7 КБ · Преглеждания: 231
Горна част