Какво е новото

. ИЗКУСТВЕНИТЕ ПАСИЩА

Телеграм

Светлина за теб

*
Администратор
Потребител
0_1eaa50_3d20ac88_orig


Така говори Святия Дух: Народе Мой, днес Моята истина е поругана сред вас! И това е, защото овцете Ми са заведени на изкуствени пасища- на платформата на църковната система! Моя народ е слязъл от Канарата, защото на Нея не е много удобно и не е лесно да се стои, и понякога може да бъде и много хлъзгаво, когато вярата ви се колебае. Затова, мнозина са отишли на платформата на църковната система с нейните устави и традиции, защото на едни им харесва, че ще имат власт над общността, на други- над жените и децата си, а пък трети, че могат да не правят нищо-пастора и служителите ще се грижат за тяхното спасение! Те смятат, че е по- добре да се подчиняват на някого, отколкото сами да бъдат отговорни за своето спасение и ходенето си пред Бога. И никой от тези хора не се стреми да угоди на Мен, Живия и невидим Бог! Но угаждат на видимите човеци и в резултат на това са останали да живеят на душевно ниво, или още по-лошо-на плътско и те никога не достигат духовното ниво!
Защото, на духовното ниво всичко е различно, и там човека няма власт, но само Аз- вашият Бог! Там, деца Мои, може да пребивава само вашия дух, който се ръководи само от Моят Дух! На духовното ниво страданията вече нямат никакво значение, там никой не може да докосне и навреди на вашия дух, макар че плътта може да бъде наранена, ако е такава волята Ми за вас. Аз не съм отменил страданията ви, защото участта на плътта е смъртта. Но на духовното ниво, вие вече трябва да виждате всичко така, както Аз го виждам-чрез Духа!
Деца Мои, плътското и духовното ниво са твърде различни, и този, който не може да се откъсне от човешката платформа, за да влезе в Духа и да живее на духовното ниво, така и ще си остане да си ровичка в тази тор, като едно магаре, което в своята същност не е способно да види Небето.Това нещо е приспало и погубило толкова много хора от Моя народ! Ако вас ви наставляват човеци, а не Аз, вашия Господ, и те ви учат по човешки системи и устави, тогава вие имате нужда не от Мен, но от тях, те да ви подкрепят и да се грижат за вашето спасение, и вие не търсите това от Мен!
Но нима човек може да се погрижи за вашето спасение?! В резултат на това, във вашите църкви стават препирни и прекомерни изисквания едни към други и към служителите, от които произхождат всяко зло и бъркотия.
Нима не съм ви казал в Словото си, че само Аз съм Пътя, Истината и Живота?! Не съм ли ви казал, че Аз съм Главата на Църквата и Аз съм вашия Пастир?!
АЗ и само Аз се грижа за спасението на Моя народ, и ако Аз не му открия истината, никой друг не може да му я открие! Ето защо, вашите служители не могат да ви дадат това, което търсите от тях!
Пример за това е държавното устройство:Ако държавата е създала закони за удобство на хората и иска те да се спазват от тях, то и хората на свой ред искат от държавата и тя по отношение на тях да изпълнява тези закони. Следователно, хората търсят от държавата си защита от нарушителите на законите и това става тяхна жизнена опора- платформа, на която те стоят.
Това се случва днес и в църквите ви- самите ви служители в болшинството си, не са достигнали духовното ниво, но се намират на плътско ниво, на ниво подчинение към по- висшестоящия над тях, човешкото подчинение, на нивото на човешката власт над другите. И самите те са научили по- нисшестоящите от тях на това подчинение, а после и членовете на църквата да се подчиняват на църковната система, вместо на Главата на земната Църква-Христос! И главенствуват едни над други по пирамидална система, в която всеки е зависим от по- висшестоящият! Но това е пълно нарушаване на Моето Слово и Моята воля за народа Ми, за Моите възлюбени овце, за които Аз отдадох Своя живот!
Аз съм изкупил Своите деца чрез Своята кръв и съм ги призвал към свобода в Мен, Христос! Когато встъпите в завет с Мен, вашия Господ, вие влизате в Моето тяло и именно в пределите на това тяло, вие сте свободни!
В него вие сте напълно свободни от човешката власт, защото вие сте Моето тяло, а Моето тяло се управлява само от главата, която съм Аз!
Така че, можете ли вие, намирайки се в духовното Ми тяло, което изцяло се контролира от Мен- Главата, да искате и търсите отговорност от хората за вашето духовно състояние и вашето спасение?
Не, това е хитро изплетена сатанинска имитация и народа Ми в своето болшинство е повярвал в нея!
Извън Моето тяло има съвсем различна свобода и тези, които са извън него са зависими от помоща, влиянието, настроението и разположението на човека към тях!
За децата ми, намиращи се в Моето тяло, вече не е важно какво мисли за тях човека, но те състрадателно се молят и ходатайстват пред Мен за тези, които скитат още на човешкото, плътското ниво, и са поробени от духовна слепота.
Голямо преимущество е, народе Мой, да вярваш и да осъзнаваш, че ти се намираш в Моето тяло и да пребиваваш в Моята пълна свобода! Защото това е духовното ниво и вие не трябва да слизате на човешкото, плътското ниво, за да слушате какво ще ви заповядва човек! Слушай Мен, народе Мой, и бъди податлив на Моето водителство! Твоята свобода е в Мен, Христос! А в Мен няма място за грях, роптание и непослушание! В Моето тяло всички са покорни на Мен и на Моето Слово, и само в него те имат свобода. В него Аз разпростирам Своите криле и крия под тях всичките Си пиленца от черните облаци!
Извън Моето тяло, хората са като къртици в тъмнина. В действителност, народа Ми не търси Моята благосклонност към него, но търси благосклонността на човеците. И само отвръщащите се от църковната система започват ясно да виждат бедата: че тази система с уставите й вече притежава сърцата на Моите хора! Те са враснали в нея и не разбират нищо друго, затова, избиването на тази фалшива опора под краката им ще бъде много болезнено! И не само за тези, които стоят „на кормилото“ и се ползват от лесните користи от овцете Ми, но и на самите овце ще им бъде много трудно да се „отбият от гърдите“ на тези общности, защото стоят още на тях.
Нищо не трябва да ви обладава, деца Мои, и никой не може да ви заведе във вечността, освен Аз, вашия Господ! Не Ме търсете в хората, защото Аз съм толкова Велик, че небесата не Ме побират! Бойте се от Мен, понеже всички ще застанете на Христовото съдилище! Ще бъде ужасно за вас, ако стоейки пред своя Господ чуете, че сте вършели неугодни неща пред очите Ми! Ще бъде страшно да чуете, че Аз оправдавам тези, които във вашите очи са били много малки и незначителни, а осъждам тези, на които вие сте разчитали!
Колко често се опитвате предварително да видите Моите стъпки и планове, стъпките на Мен, Великия Бог, вие разсъждавате за Моята справедливост, но не разбирате толкова много неща! Аз съм Господ Всемогъщ и не ви давам отнапред да знаете всичките Ми планове, защото, кой е познал Моите мисли?! Вие не можете да знаете към кого Отец благоволява повече, и към кого- по-малко, защото Той прави всичко, което Му е угодно! Моето интимно блатоволение е към онези, които Ми се боят!
Моята справедливост съвсем не е като вашата, човешката, защото Моите мисли и планове са по-горе от вашите мисли и планове, както небето от Земята!
Аз имам за всичко Своето време- до определеното време Аз позволявам на църковната система да съществува, но идва времето, когато Аз започвам да разрушавам тази структура, защото Моя народ вече не прославя Мен, но своите служители, и се надява не на Мен, но на човека! Хората Ми Ме прославят само с устата си, но сърцата им са далеч от Мен! Те са дали сърцата си на човека и са доверили на него своето ръководене, така че, не си ли станал блудница ти, народе Мой?! Защото това е идолопоклонство и то е мерзост в очите Ми и тъй като Аз не давам Своята слава на никого, Аз ще разруша тази човешка структура! И къде ще бъдат тогава тези, които са стояли на тези основи? Те ще паднат с голям грохот! Това ще бъде изпитание от мен за народа Ми- на Мен ли са верни, или служат на човешки идол!
И така, бой се от твоя Бог, народе Мой, защото страхът Божий е начало на мъдростта! Амин.

Превод: Светлина за теб
 

Прикачени файлове

  • ИЗКУСТВЕНИТЕ ПАСИЩА.pdf
    151.9 КБ · Преглеждания: 263
Горна част