Какво е новото

. ТАКА Е БИЛО И ТАКА ЩЕ БЪДЕ

Телеграм

Светлина за теб

*
Администратор
Потребител
0_1ee2a6_3b2bb7a7_orig



Народе Мой, Господ Бог не прави нищо без да открие намеренията Си на Своите слуги!
Както разруших храма в Ерусалим и опустоших Израил, за да разпръсна Моя народ по лицето на цялата Земя, така Аз ще разруша всички религиозни организации, които се наричат с Моето име, за да не бъде вече държан Моя народ зад религиозните им стени!
Сега вие трябва да показвате вярата си в Мен чрез своя живот- това до колко сте Ме познали и доколко сте способни да изпълнявате Моето Слово в своя живот.
Истинската ви вяра и личната ви връзка с Мен се проверяват в уединение! Не проверих ли Аз вярността на израиляните към Мен, когато бяха разпръснати? Много ли хора от Моя народ Ми останаха верни докрай в това време на изпитание, и предадоха ли те силната си вяра на потомството си? Не са много и това не е скрито от вас, днешните, които се наричате с Моето име и си мислите, че сте по- добри от Израил! Ето, Аз ще изпитам вас, народе Мой, колко вашата вяра е по-силна от вярата на Израил! Защото си мислите, че Израил няма Святия Дух, а вие Го имате, и затова сте по-силни! Така че, докажете, че във вас живее Святия Ми Дух с живота си в уединение! И тогава ще се види много ли от вас ще останат в Моето сито! Защото от всеки, на който много е дадено, много и се изисква!
Наблюдавайте внимателно ставащото днес и приемайте всичко, че е от Моята ръка! И когато започнат да ви преследват, когато се изправят срещу вас, не само властта, но и вашите приятели и семейства, знайте: Аз пресявам Своето семе! Аз взимам зърното Си в ситото и го подхвърлям високо, за да отвея от него всичката плява! И това изпитание няма да отмине никого от Моя народ!
Затова, народе Мой, не бъди сляп и се приготви да свидетелстваш за Мен във времето на твоето изпитание, и покажи на дело вярата си в Мен във всички обстоятелства!
Обичаш ли ти, народе Мой, повече от Мен?! Защо сте попаднали в такава измама, че смятате, че щом Аз, Бог съм любов, ще Си затворя очите за това, което вършите и ще ви оставя в това състояние и занапред? Защо, народе Мой, си приел „любовта“ на днешните религиозни организации, които примамват хората в своите общности, обещавайки им любов и просперитет? И които ти представят Мен като такъв Бог, на Който Му е все едно какъв си дошъл и какъв ще останеш в тях. Защото лицемерието не разкрива греховността на човека и не го води до покаяние и освещение, но то прикрива и замазва греховете на хората и те спират да бъдат чувствителни към изобличението на Святия Дух. Понеже те смятат себе си за святи и напълно приети от Мен!
Вашите лидери ходят между вас „въоръжени“ и то не с Моята любов, но с камшика на контрола, със своите църковни закони, устави и традиции!
Те не познават Божията любов и затова не са способни да обичат стадото Ми.
Колко много ти е говорено и колко много съм ти възвестил, народе Мой, за свойствата на Божията любов, но ти продължаваш да стоиш в тъмнината на своята заблуда! Ти продължаваш да търсиш внимание, одобрение и съчувствие от хората и много малко са тези, които търсят любов и утеха пред Божия престол.
Народе мой, спри да търсиш любовта на религиозните общности, тя е разрушаваща и гибелна за твоя дух! Търси Моята, Божията любов, която е съзидателна и понякога може да е строга, но заради твоето добро! Помни, че Аз ревнувам за теб! Помни, че Аз няма да дам славата Си на никой човек! Аз няма да деля сърцето ти! Изкупвай благовремието, което почти изтича! Върни се при Мен с цялото си сърце, с целия си ум и с цялата си сила, докато все още имаш време! Амин.
 

Прикачени файлове

  • ТАКА Е БИЛО И ТАКА ЩЕ БЪДЕ.pdf
    816.9 КБ · Преглеждания: 480
Горна част