Какво е новото

. Христовата Църква

Телеграм

Светлина за теб

*
Администратор
Потребител
Регистрация
25 Яну 2017
Съобщения
1,290
Оценка на реакциите
0
0_1b3ac8_8c68abf_orig


Една християнка търсела правилната църква. Тя често се молела на Исус за това. И веднъж във видение, при нея дошъл Исус, облечен в бели дрехи. Той стоял недалеч от нея, повикал я при Себе Си и казал:

- Застани до Мен и Ми кажи какво виждаш! Жената послушала, застанала до Него и погледнала надолу.

- Виждам красиви сгради.... Господи, наоколо толкова сгради!

- Погледни по добре! - казал и Господ.

Жената погледнала отново надолу и видяла хора в сградите.

- Господи, толкова много хора. - казала отново жената.

- Погледни още по добре - казал и пак Исус.

Жената отново погледнала надолу и видяла човешките сърца.
Те били различни.

На някои в сърцата било тъмно, а при други горяло малко огънче.

Исус отново казал на жената:

- Така виждате вие Моята Църква, първо забелязвате сградите, после обръщате внимание на хората и чак след това забелязвате сърцата. А сега виж Аз как виждам Моята Църква.

Исус протегнал ръка и пред жената изведнъж се показала нашата Земя, обвита в гъста тъмнина. И само онези малки огънчета в сърцата се виждали пръснати ту- тук, ту- там. И така по цялата Земя, тези малки ярки огънчета изведнъж се слели в голям огнен факел и този огън се издигнал в Небето.

От момента когато чух това откровение, то стана моето разбиране за Църквата Христова и Грабването й. Истинската Божия Църква, Неговата Невяста, е по лицето на цялата Земя.

Не е важно дали посещаваш църква, важно е сърцето ти да гори за Господа Исуса Христа. Хората, в чиито сърца гори огъня на Духа, са част от Невястата на Христос!

Помнете и внимавайте - Господ познава сърцата ни!

Превод: Светлина за теб
 

Прикачени файлове

  • Църква.pdf
    261.3 КБ · Преглеждания: 182
Горна част Долу