Какво е новото
СВАТБЕНАТА ВЕЧЕРЯ НА АГНЕТО

СВАТБЕНАТА ВЕЧЕРЯ НА АГНЕТО

Светлина за теб

*
Администратор
Потребител
0_23fd3d_10806898_orig


Сюзан Дейвис
ГЛАВА 1. СМИРЕНИЕТО

Когато се молех и търсех от Господа отговор за целта на моя живот, Той ми проговори, че ще напиша книга за края на времето, която ще послужи за приготвянето на Неговата Невяста за завръщането Му за нея. Господ ми каза:
“Кажи на Моя народ, че Аз идвам скоро и оставащато време е малко. Тези думи са за да събудя и подготвя Своята Невяста. Само чистите в сърце ще видят и познаят Истината. Само когато Ми позволите да ви очистя с Моя огън, ще бъдете готови да видите Моето лице и да празнувате с Мен и Отец.
Събуди се Невясто Моя, и призови своя Жених, Царя на царете и Господаря на господарите! Всичко вече е готово да те взема. Излез от фалшивата система на поклонение „Вавилон“ и влез във вътрешната си стаичка, затвори вратата след себе си и викай за очистване. Отстрани идолопоклонството сред теб и се съсредоточи на Мен, знай че Аз дисциплинирам тези, които обичам и Аз го правя от любов към теб.

Невясто, идвам много скоро, ти трябва да се приготвиш, да бъдеш чиста и смирена и тихо да Ме чакаш със запален светилник. Нека смирението бъде твое украшение, твоя дреха.
Смирението-това е скромна покорност. Това е готовност да служиш на другите без оплакване, с усмивка и прощение, не забелязвайки тяхното навреждане. Това е желанието да угодиш на Бога, служейки Му във всяко време. Смирението е готовност да бъдеш на заден план, да стоиш в сянка, да бъдеш незабележим. Смирените хора не искат да бъдат в центъра на вниманието, те искат да се скрият, те са тихи, скромни и покорни на Бога. Моята Невяста притежава смирението.
Какво означава да бъдеш смирен? Това значи да се трудиш извън сцената без да желаеш да си в центъра на вниманието, това е пълна покорност на Бога, стремеж да се подчиняваш на Него във всичко. Смиреният човек не се безпокои за това, какво ще си помислят другите хора за него, той върши нещата за другите, не получавайки чест за това, той желае благоволение от Бога, а не от хората. Смирението възрастява в Божията любов и в угаждането на Бога. То е тихо и скромно, то пребивава в тези, които се уподобяват на Мен, Христос. Смирението е най-красиво за Бога. Смирения, богобоязлив човек сияе в Божиите очи. Смирението винаги иска да угоди на Бога и да ходи по Неговия път. Бъдете смирени и не мислете високо за себе си, считайте себе си за по- долу от другите и не ги съдете. Аз съм единствения Съдия. Това не означава, че вие сте унижени, но означава, че трябва да уважавате чуждите чувства, дори когато другите се спънат да не ги смалявате в сърцето си, но да имате състрадание към тях, защото и вие също така, не сте спряли окончателно да съгрешавате пред Бога.
Смирените хора имат прекрасно свидетелство. Те сияят в Моето царство и в Моите очи. Те са чути от Бога. Аз чувам Моите смирени слуги, когато викат към Мен. Те са предани на Мен и разбират, че без Мен не могат да направят нищо. Те винаги Ме търсят, подобно на малкото дете, търсещо своя родител, и се доверяват на Мен ежедневно в живота си. Те търсят отговорите от Мен, искрено Ми се доверяват и Аз им отговарям.
Моите смирени постоянно търсят своя Бог във всичко и не търсят признание за себе си или вниманието на хората. Те Ми се доверяват и Ме обичат, те искат Аз да се грижа за тях и очакват всичко от Мен, не от човека, и Аз съм тяхната Канара, снабдявам всичките им нужди и ги избавям от злото, понеже са положили любовта си в Мен. Аз съм винаги верен за Моите смирени слуги. Винаги съм до тях и им давам мир сред бурята. Те са прекрасно благоухание за Мен. Любовта ни е взаимна и ние сме неразделни. Аз съм техния въздух.
Смирените хора се разграничават от тълпата, те имат небесна красота и Аз се грижа за нуждите им. Всички техни нужди са удовлетворени чрез Мен, те са доволни, готови и щастливи да Ми служат.
В Небето никой не си съперничи за вниманието Ми, всеки е доволен, това е място на чистота, мир, покой, радост и любов. Смирения човек живее още тук като в Небето. Моите смирени не търсят пътищата на света, Аз съм тяхното удовлетворение и света няма власт над тях.
Малцина намират този път и вървят по него. Моите овце (смирените Ми) вървят по него и слушат гласът Ми, те се движат когато Аз им кажа и Ми служат тогава, когато има нужда, те са доволни да послужат на своя Цар и Аз им давам радост и мир. Моята любов тече чрез тях.
Бъдете смирени и слагайте себе си на последното място, не на първото. Да си последен, а не пръв (който чете, нека разбира), това е мъдрост. Глупците търсят да са на първите места. Моите покорни слуги са мъдри и знаят какво се харесва на Мен, техния Бог. Света не ги забелязва, защото те са скрити от неговото полезрение. Те не означават нищо в този свят, но в Моето царство са издигнати високо и ще са управители и царе на Земята, когато Аз дойда да царувам на нея. Те ще седят с Мен на престола Ми и ще се наслаждават на присъствието Ми, защото заради покорният им живот на Земята, ще бъдат възвишени.
Детската вяра е присъща за смирените хора, защото детето не се стреми към самоопределение, то следва отблизо родителя си, понеже му се доверява. Държи се за него с очакване, пълно с надежда, чака указания и водачество. Детето не взима на себе си ролята на родителя, то му се доверява за удовлетворяването на всичките си нужди, и когато се отдели от него се паникьосва, понеже го обича и му се доверява. Такова е отношението на истинските смирени хора към Бога. Те сляпо следват Бога понеже Му се доверяват, те са покорни и Бог ги избавя. И както децата викат към родителя си да им помогне, така и Бог избавя смирените, които Го следват, заради чистото им и смирено сърце.
Може ли човек, който е горд, да промени пътищата си и да стане смирен? Отговорът е да, под ръководството и подчинението на Мен, неговият Бог. Но човек трябва да види себе си и с покаяно и смирено сърце да дойде при Мен. Всичко е възможно с Мен!

Смирението, това е любов, а любовта произлиза от сърцето на смирения човек. Любовта не произлиза от гордостта, тя разрушава любовта, тя казва:“Аз съм по-добър от теб. Аз знам повече от теб. Аз съм по-достоен от теб. Ти си безполезен за мен. Аз не се нуждая от теб.“ Гордостта е уродлива във всичките си форми, тя е користолюбива, егоистична и егоцентрична. Нейните корени са в злото и тя смята другите за нищо. Това кара хората да се чувстват непълноценни, необичани и отхвърлени. От гордостта не идва нищо добро, но само зло. Вие трябва да бягате от гордостта колкото се може по-далеч и да търсите смирението. Вие не трябва да търсите чуждо внимание, когато имате Моята любов!
Търсете близоста с Мен и Моята любов, бъдете удовлетворени само от това и тогава, Моята всепоглъщаща любов ще погълне всички желания да търсите любов от обкръжаващите ви хора. Те нямат силата да удовлетворят вашите дълбоки потребности, само Аз мога да направя това. Само Аз мога да изпълня гладното ви, жадуващо и празно сърце. Аз имам отговорите за всяко такова сърце, Аз мога да утоля цялата му жажда. Хората не са способни на това, макар да не смятат така. В одобрението и вниманието им към вас има само кратко удоволствие. Аз съм Източника, Който изпълва докрай! Аз изпълвам и удовлетворявам цялата жажда на човешкото сърце! Елате при Мен, за да удовлетворите своята нужда от любов и близост! Отстранете гордостта си! Това е разрушителна сила, непритежаваща любов. Тя действа без любов и носи на всички само гибел. Гордостта е първото зло, тя управлява сърцето на човека и го кара да търси всички други пътища, но не и Божиите. Хората искат да се осъществят чрез своите длъжности, таланти, богатство и своите връзки, но това са идоли, защото те не търсят Бога за отговорите, а търсят всичко това, за да се издигат над другите хора.
Само смирените сърца търсят Бога за своите отговори и нужди, слагайки настрана желанието да впечатляват обкръжаващите ги хора.

Опитвайки се да имате богатство или да издигнете името си в света, дори чрез служение на Мен, вие се стараете да бъдете приети от хората и да получите одобрението им. Това не е Моята воля.
Когато Моите деца се стремят да имат успех чрез своите сили, те претърпяват неуспех, защото Аз не възнаграждавам онези, които са извън Моята воля и дори всичко да изглежда добре, това е лъжлива увереност. Аз позволявам това да случва с децата Ми, за да видят и разберат, че те се нуждаят от Мен, и че Аз трябва да бъда отговорът им за всичко и желанието на сърцето им. Всичко останало е лъжлива надежда, водеща децата Ми извън Моята воля. Да, това са гордите деца, търсещи своя собствен път, несъветстващи се с Мен, непознаващи и недоверяващи се на Мен. Те се стремят и се стремят и са неудовлетворени, жадуват за още повече и никога не са сити, търсят нещо повече, но и те не знаят какво. Аз съм това, което те търсят! Аз съм единствения път към истинското удовлетворяване на сърцето! Сърце, което търси одобрението от хората и удовлетворение във всичко друго, освен от Бога, е основа за гордост и за греха, произлизащ от нея. Аз не съм предназначил това за Моето творение!
Гордостта е уродлив грях, тя е напълно лишена от любов във всяка своя форма. Смирението е точно обратно- то обича. То не е користолюбиво и не господства над другите, то чака, за да послужи първо на тях.
Смирението поставя другите над себе си. То не се надсмива, не е грубо и високомерно, не е надменно и не важничи, не поставя себе си на показ. Смирението е красиво, то е тихо и любящо, нежно и грижливо, то има в себе си Христоподобност. Смирението не натрапва своята позиция, то се интересува от позициите на другите и никога не претендира за първото място. Смирението е една от формите на любовта, то преди всичко обича и не се стреми да унизява другите, а да ги издига. Смирението търси само доброто за всички наоколо.
Аз вървя със смирените и им откривам Себе Си. Аромата на любовта им към Мен е сладък.
Смирението е пътят към Божието царство, гордостта не може да влезе в него, за нея там няма място, само мирно подчинение на Мен, Бога. Всичко в Моето царство е изпълнено със тихо смирение и всеки е доволен от изливащата се любов и красота. Там е пълно с надежда и мир, и този мир е препълнен с любов.

Аз се радвам, когато Моите деца се смиряват пред Мен. Това е знак на чест, уважение и доверие към Мен, техния Бог, понеже те не са склонни да следват своето сърце и да се съсредоточават на своите стремежи, защото Аз съм техния единствен Път и Истина.
Мнозина се заблуждават, преследвайки своите собствени пътища, не влизайки в близост с Мен и не търсейки Моята воля, Моята истина и Моята насока за живота им. Те преследват това, което света нарича правилно-стремеж към пари, положение, слава и удовлетворение чрез всичко друго, освен чрез Мен, Бог. Това е голяма заблуда.
Аз не казвам, че вие не трябва да работите и да получавате пари за това, че не трябва да се радвате на живота и т. н. но ви казвам, че първо трябва да търсите Мен, за да ви направлявам по правилния път, за да можете да живеете в този свят угодно на Мен. Ако вие преследвате своите планове и мечти извън Моята намеса, вие се намирате извън пределите на волята Ми и така оставяте себе си открити за врага, а също живеете в грях, защото не сте в Моята воля. Това е гордост и бунт. Мнозина живеят така.
За да бъдете в Моята воля, вие трябва да Ми се предадете напълно. Тогава Аз ще направлявам вашите стъпки. Трябва да правите това ежедневно, идвайки при Мен и искайки указания (водителство) както малкото дете. Това е детската вяра.
Света е нарисувал картина, която казва, че да си самодостатъчен е пътя към успешен живот. Това е добре създаден план от врага за заблуда. Той е заблудил света с тази лъжа. Хората праследват живот чрез собствените си планове и схеми без да се съветват с Мен, техния Създател, и при това смятат, че всичко е добро. Щом нещо изглежда на вид правилно, значи че трябва да е правилно, но това е зло, отклоняващо народа Ми от тесния път. Само Аз мога да ви посоча правилния път и да ви водя по него всеки ден. Само Аз мога да дам указания, които касаят дори решения, предстоящи да се извършат в бъдещето. Когато Моите деца Ме търсят, понякога отговорът е:“Стой и чакай!“ Само хората, които Ме познават отблизо и ходят с Мен ежедневно, имат това разбиране. Когато сте далеч от Мен и идвате при Мен само при нужда, Аз не ви благославям, не благоволявам в това. Аз не съм Бог, Който може да бъде проверяван от хората отвреме навреме, идващи при Мен по време на криза, а после отиващи си и забравящи Ме. Такива хора не Ме познават.
Аз съм Бог, Който желае близост със Своите деца. Не всеки, който Ми казва „Господи! Господи!“ ще влезе в царството Ми. Всеки хладък ще бъде избълван от устата Ми.
ГЛАВА 2. НЕ СЕ ОБЛЯГАЙТЕ НА СЕБЕ СИ ИЛИ НА ДРУГИТЕ

Нека си поговорим за проблема на вярата в самия себе си. Да бъдеш самостоятелен, самодостатъчен е грях. Това се поощрява от Моя враг и светската система способства за него. Да бъдеш уверен в своите сили не означава нищо друго, освен да поставиш своето „АЗ“ над Бога. Когато хората, бягащи от Моята воля, вършат нещата, които те сами избират, без да Ме търсят чрез близки отношения с Мен, това е бунт против Мен, това е грях. Моите деца ходят в Моята воля, а тя не съответства на светския стандарт, на това, което света смята за нормално. Вие трябва да положите своя живот пред Мен в покорност и да Ме търсите ежедневно. Тези, които наистина Ме преследват, посвещавайки Ми време-интимно време с Мен в тайно място, четейки Словото Ми, търсейки живота, а не буквата, те ще Ме намерят и ще познаят волята Ми. Това изисква решение и избор.
Вие сами трябва да изберете това, защото света може да ви отклони от Моя тесен път. Мнозина от народа Ми си мислят, че вървят по Моя тесен път, но те са заблудени. Те слушат други хора, които също са заблудени. Техните водачи смятат, че да вършиш дела и да си зает с някоя дейност в църква, е път към вечна безопасност, но това е заблуда. Само близостта с Мен, истинското познаване на Мен и посветения и предаден на Мен живот, е ключът към вечната безопасност. Вие не можете да функционирате правилно без храната, която Аз ще ви дам в тайното място, през времето прекарано с Мен, за да Ме познавате на по-дълбоко ниво. Само на това място вие наистина се изграждате и възрастявате. Само там Аз изявявам волята Си и Словата Си на Моите овце, за да ги подкрепя и те да могат да устояват, когато врага ги нападне. Само чрез пътя на близостта с Мен, вие ще можете да избегнете капаните на врага и да преодолеете изпитанията в живота. Без Мен вие ще претърпите неуспех, защото няма да познавате Моята воля. Как ще можете да се срещнете с Мен във вечността, когато никога не сте Ме познавали отблизо, не сте се приближавали към Мен и не сте знаели какво изисквам от вас? Когато се срещнете с Мен без да сте имали тази близост, ще се окажете с празни ръце, защото вие сте се облягали на своето мислене, на своята воля и на своите убеждения, и така и не сте достигнали целта. Вие ще сте я пропуснали.
Мнозина от така наречените ви лидери, никога не са прекарвали време с Мен, те действат извън волята Ми и са подобни на слепец, който води слепци към ямата. Накрая мнозина от вас ще бъдат шокирани, че са били заблудени, понеже са се доверявали на хора, които не са Ме познавали и самите те са били заблудени.
Моето Слово говори ясно истината. Вие трябва да се доверявате на Мен и да Ми се покорявате. Не можете да се доверявате на това, което изглежда правилно за света. Предайте всичко на Мен и търсете Ме с цялото си сърце!
Мнозина от вашите лидери ходят по пътищата на света и затова променят смисъла на Моите думи, за да могат да се чувстват комфортно, смесвайки се със света. Вие не можете да обичате и Мен и света! Аз съм ясен по този въпрос, света е Мой враг, тази истина не е скрита от вас. Да, вие се намирате в света, но трябва да следвате Мен и да вървите по Моя път живеейки в него. На всяка крачка има неща, които могат да ви отвлекат от търсенето на близостта с Мен и вие трябва да желаете Мен повече от всичко друго на света. Ако предпочитате нещата на света, вие сте направили лош избор, вие сте се съгласили с празното преследване пред връзката със своя Създател.
Не заменяйте славното и вечното ходене с Мен, вашия Създател и Закрилник в живота ви за душевните преживявания, предлагани ви от света! Те са само празни удоволствия и накрая-смърт. Вие избирате собствената си съдба, не бъдете заблудени от пътищата на света и от врага. Той желае да вършите това, което вие смятате добро за себе си, но то е без Мен и Аз не мога да го благословя, а вие се учудвате защо попадате в толкова много беди. Най-голямата заблуда на врага е убеждението ви, че всичко е наред, тогава, когато вие бягате от близки взаимоотношения с Мен. Няма ли да ви кажа, когато се срещнете с Мен, да се махнете от Мен, защото сте вършили беззаконие и Аз никога не съм ви познавал? Да, вие можете да ходите по своя собствен път без да се съветвате с Мен, защото имате свободна воля, но по този начин сте извън Моята воля и грешите против Мен. Вие сами избирате-дали да търсите близост с Мен и да се доверите на Моето водителство, или да действате без Мен.
Когато Моите деца действат извън Моята воля, търсейки и осъществявайки своите планове, те действат против плана на Моето царство и това е зло. Често пъти те са предизвиквали разрушение вместо съграждане, дори без да знаят това, понеже егоистично са смятали, че могат да живеят своя живот извън пределите на Моята съвършена воля и план за тях. Те нанасят вреда и на себе си и на останалите хора, оставят себе си открити за вражеските атаки и капани, и не могат да противостоят на коварството на врага.
Хората, които имат детска вяра в Мен, признават нуждата си от Мен за всяка своя крачка, те осъзнават, че без Мен ще бъдат в голяма опасност и Ми се доверяват за всичко. Те изследват Словото Ми чрез Духа Ми и Той го оживява в тях. Всички отговори за този живот са ви дадени в него и Моят Дух открива истината на страниците му на онези, които идват при Мен с дух и истина. Само чрез пълно предаване на Мен и изпълване с Духа Ми, вие ще намерите просветление, необходимо ви за истинското разбиране на Словото Ми. Не чрез човешко обучение, но чрез Моя Дух Словото Ми ще възрастява и оживява в сърцето ви. Само чрез Моя Дух ще можете да получите светлината, даваща живот чрез Моето Слово.
Днес света е пълен със заблуди. Хората се доверяват на нещата на света-на парите, образованието, на правителствата и на всичко друго, освен Мен, но това е заблуда на врага. Мнозина от народа Ми са повърхностни в доверието си към Мен, те малко се обръщат към Мен, а после се облягат на всичко останало и се отклоняват от Мен. Не се заблуждавайте, това не е близост с Мен. Вие трябва да дойдете при Мен и да положите всичко пред Мен, трябва напълно да Ми предадете своя живот.
Вие няма да можете да Ме познаете истински, докато не отхвърлите своята светска безопасност и не дойдете да потърсите близка връзка с Мен. Всичко останало е хладкост, а Аз не търпя хладкостта, затова, мнозина ще бъдат шокирани, когато застанат пред Мен и разберат, че танцът им със света и малкото им време прекарано с Мен без близост, няма да ги допусне в царството Ми. Четете Моето Слово! Аз приемам само онези, които са отдали на Мен всичко.

О, колко много четат Словото Ми и избират от него това, което им харесва, за да могат спокойно да се наслаждават на света и както преди да смятат, че могат да влязат в царството Ми в края на живота си. Техния стремеж към нещата на света, богатството и славата в него, ще бъде напразен и накрая ще ги задържи вън от Моето царство. Тяхната собствена воля и планираното им от тях бъдеще ги е завело на пътя извън Моята воля, извън Моя план за живота им, живота, който Аз съм им дал и подържал. Да, никой не би живял и дишал ден след ден, ако Аз не съм предопределил това. Точно затова, вие не трябва да бъдете толкова сигурни в своите собствени планове и намерения за живота си, извършени извън Моята воля и план за вас. Никой човек не живее извън пределите на моето решение за неговия живот. Аз мога да взема всеки живот, Аз го давам и Аз го взимам. Затова е чиста глупост, когато хората правят свои планове и вървят по своя път без Моята воля за живота им. Това е висота на гордостта и глупостта, и това е зло. Това е път на Моя враг да заведе овцете Ми в заблуда, пътя на разрушението чрез това, което изглежда толкова правилно и нормално.
Какво очаквам Аз от Своите деца? Аз очаквам и желая пълното предаване на живота им на Мен. Танцуването със света и с Мен е зло пред Мен и то ще ги остави извън Моето царство. Не бъдете сред такива. Не се облягайте на себе си или на други хора, само Аз съм Този, на Когото можете и трябва да се облегнете изцяло.
ГЛАВА 3. УПОВАНИЕТО В БОГА

Мнозина от Моя народ не Ми се доверяват. Те казват, че го правят, но това не е така, защото сърцата им са далеко от Мен и те уповават на себе си, което е зло. Болшинството уповават на нещата от света и не ходят по Моя път, защото не му се доверяват. Ако те Ми се доверяваха, щяха да ходят по него и да са в Моята съвършена воля, но те търсят и се движат по други пътища. Те търсят света за всичките си отговори чрез пари, слава, романтика и развлечения, дори и за безопасността си, търсят го за всичко, но не търсят Мен, техния Бог. Но тези хора живеят в лъжа като казват, че Ми се доверяват, а търсят отговорите си в света. „Уповавайте на Бога!“-говорят те, когато сами никога не предават живота си на Мен, а продължават да се държат за света и да търсят отговорите си от него, и дори не забелязват, че живеят в лъжа. Да, Аз пращам дъжд както на праведните, така и на неправедните, но Моите деца не могат да казват, че Ми се доверяват, а в същото време да прелюбодействат със света. Това е мерзост за Мен!
Аз желая децата Ми да положат живота си пред Мен в пълно предаване, да насочат цялото си упование към Мен, отхвърляйки своите планове за бъдещето и доверявайки се на Моята съвършена воля за живота им! Те не трябва да се безпокоят и грижат за утрешния ден, ако са в Моята воля. Аз се грижа за врабчетата, колко повече ще се погрижа за Моите деца, които са предали живота си на Мен и искрено Ми се доверяват. Аз съм Този, на Когото можете да се доверите, няма друга Канара, всичко останало е само разсипващ се пясък. Аз съм Алфа и Омега, Началото и Края, Аз съм Бог на вечността, защо ви е да губите време и нерви за своите собствени планове? Никой от вас не знае какво може да стане дори и в следващия час. Плановете ви могат в един миг да се разрушат, защо ви е да се хващате за тях така, сякаш те са надеждни и ще ви помогнат и спасят? Това е идолопоклонство!
Спрете да се хващате за вашите несъвършени планове! Предайте на Мен напълно живота си! Само Аз знам вашето бъдеще и само на Мен е известно какво ще правите утре. Вашите собствени планове и мечти извън Моята воля за живота ви, ще ви доведат до разрушение, защото само тези, които са в Моята воля чрез пълно предаване на живота си, са в истинска безопасност. Всички останали вървят извън Моята воля, в тяхната собствена бунтовна воля и следователно, не могат да са в безопасност и да бъдат защитени.
Това е сериозно, събудете се, деца Мои, и спрете да уповавате на своите бунтовни пътища, а се доверете на Мен, вашия Бог! Само Аз познавам тесния път. Не се заблуждавайте, че можете да го намерите без Мен! Малцина от вас намират този път, защото само малцина спират да се хващат за своите планове и пътища. Повечето си мислят, че техния път е по- добър щом всички наоколо вървят по него, значи този е правилния път. Но широкия път води в ада. Не се доверявайте на мнозинството около вас, което е в заблуждение!
Доверете се на Мен, Моите думи никога няма да ви подведат! Аз избавям и помагам на тези, които са се покорили на Мен в смирение и съкрушение. Елате при Мен, за да бъдете освободени и да се научите да се доверявате на вашия Бог!
ГЛАВА 4. ПРОЩЕНИЕТО

Деца Мои, нека поговорим по въпроса за прощението. Мнозина от вас не прощават в сърцето си прегрешенията на другите, а хранят обида срещу тях. Но как Аз мога да простя на вас, ако вие самите не можете да простите на другите? Аз не мога да прощавам на тези, които сами не прощават. Моето Слово е ясно.
Прощението, това е любов. Непростителността води към много грехове-огорчение, осъдителност, отмъщение и др. Тя дава на врага точка за опора, за да дойде и да ви разруши. Непростителността ви задържа от интимната близост с Мен, вашия Бог, и от получаването на Моя Дух. Това е много сериозно нещо.
Ако вие имате непростителност, не можете да бъдете готови за Моето идване за вас, това ще ви задържи, то ще ни раздели.
Отхвърлете непростителността си и прощавайте си един на друг! Какво получавате, ако храните гняв към някого? Вие страдате повече от този, на когото сте гневни, нима не го виждате? Струва ли си да изгубите вашето вечно спасение, заради храненето на гняв към другите? Изследвайте сърцето си и си задайте въпроса заслужава ли си заради дребен спор да загубите безсмъртната си душа?
Прощавайте и продължавайте да вървите напред, и ще почувствате как тъмните облаци ще ви оставят. Дори другите хора да не ви прощават, вие се молете за тях и им простете, молете се и за вашите врагове и прощавайте и на тях. Аз съм Съдията и ще въздам справедливо на всеки. Вие бъдете с искрено сърце и Аз ще отнема болката от обидата на другите към вас и ще сгрея сърцето ви, ще ви дам меко сърце към тях. Вие не можете да очаквате добро отношение към вас от тези, които не ходят по Моя път и нямат Моя Дух, но трябва да покажете дълготърпение и доброта към тях. За тези, които не Ме познават и живеят без Мен, е невъзможно да са такива, каквито Аз казвам, че трябва да бъдат хората. Не можете да очаквате това от тях. Хората от света си мислят, че могат да живеят без Бога, но те лъжат самите себе си. Аз съм Този, Който държи всичко скрепено и Аз съм Пътя и Живота за човека. Света, който Ме избягва, живее движещ се в лъжлива посока и е в зла заблуда. В него няма истина, а само компромиси и измама и не можеш да се довериш на никой, и на нищо. Човека живее в заблуда и в корупция, когато не е на Моя съвършен път.
Само Моята Невяста, която е на Земята и ходи в Моята съвършена воля, се намира на правилния път. Само тя е твърда и вярна. Останалите вървят по ненадеждния път на злото, неустойчив във всичките му проявления. Защото Аз съм Пътя и Светлината. Скоро Моята Невяста ще бъде взета от този свят и той ще изгуби Светлината. Тъмнината ще бъде всепоглъщаща. Този ден се приближава.
Прощението е ключ за връщането ви при Мен, простете на всички, защото непрощението ще погуби душите ви! Вие имате много пренебрежение към другите и малко търпение и уважение. Това води към обида и недоволство. Мнозина от народа Ми са егоистични и искат да бъдат първи във всичко. Те са много нечувствителни към нуждите на другите и са лишени от грижа за тях. Искат внимание само за себе си. Корена на проблема е егоцентризма, а той е поради липсата на смирение. Само със смирено сърце вие можете успешно да живеете един с друг и да си прощавате. Вие трябва да отхвърлите своите желания и да послужите на другите хора. За това е нужно да преминете на заден план по отношение на всеки около вас и да бъдете мост за човека към Мен. Това е пътят на смирения човек и той принася плодове-мир, радост и правда. Малцина намират тази истина и се учат да живеят така. Аз съм дал тези правила за живота, за да могат децата Ми да живеят в мир и радост, но въпреки това, мнозина от тях избират своя собствен път и държат на своето мнение, и накрая има раздор и недоволство.
Деца Мои, кога ще разберете, че Моя път е по-добър? Аз Самият съм Пътя! Аз знам всичко, знам как децата Ми могат да живеят добре заедно и мога да ги водя в мирно съжителство и доволство.

Това, разбира се, изисква от децата Ми да направят своя избор да отхвърлят своя път и своите желания, и да последват Моя път и Моите правила.
Позволете Ми да управлявам във вашия дом- да управлявам в сърцата ви! Моя път е път на мир, радост и любов. Подчинете доброволно на Мен сърцето си и Аз ще го превърна в щастливо жилище, предназначено за Мен, и ще излея в него изобилен мир! Ходете по пътя на тихото доволство, смирението, простителността и грижата за другите. Това ще принесе плодове в живота ви и удовлетворение. Позволете на Мен да владея над живота ви, защото такива са кротките и те ще наследят Земята и ще се наслаждават на мира при Мен.
ГЛАВА 5. ДА ЖИВЕЕШ В СВЕТА, НО ДА НЕ СИ ОТ НЕГО

Моите деца живеят в света, но те не трябва да бъдат част от него. Света е враждебен към Мен. Аз изпитвам отвращение от неговото смазващо зло. Вие можете да живеете в света сред хората в него, но без да участвате в светщината. Пътя на света води към гибелта и страданието, защото, който е приятел със света, е враг на Бога. Аз съм вашия единствен Източник на мир, радост и любов и Аз съм вашата почивка. Не се обръщайте към света за насока, защото ще бъдете заблудени. Вие трябва да се обръщате само към Мен за насока. Дръжте се здраво за Мен в това жизнено важно за вас време. При Мен са всичките ви отговори. Аз искам да ви избавя от идващата скръб, но вие трябва да се обърнете напълно към Мен и да Ми предадете живота си, защото само тогава Аз мога да го приема и да ви избавя.

Деца Мои, вие можете да вървите безопасно в света, без да бъдете докоснати от неговите примамки и капани, но за това се нуждаете Аз да вървя до вас. Само Аз мога да ви преведа покрай безкрайните разсейвания, които врага е поставил в света, за да ви хване, заблуди и отклони от Мен. Вие трябва да се съсредоточите на Мен. Дръжте очите си фокусирани в Мен, вашия Спасител! Аз съм Вратата, която води в безопасност. Всички останали врати водят към гибел. Не приемайте лъжите на света и не отклонявайте погледа си от Мен! Само Аз давам надежда в света, която никой друг не може да даде. Всичко в света може само да изглежда надеждно, но това, което изглежда нормално е само мираж и заблуда.
Текат последните часове на тази цивилизация, тя се намира на края на времето си. Света изглежда толкова убедително нормален, но това не е така, пътя му отива в разрушението и погибелта. Скоро мнозина ще разберат това, но ще бъде твърде късно. Отворете очите си и вижте, че света предлага само лъжлива надежда. Позволете на Мен да ви водя, предайте Ми своя живот! Аз ще отворя очите ви чрез Святия Си Дух и вие ще бъдете обновени. Ще видите нещата такива, каквито са всъщност, ще видите истината. Само Святия Дух може да отвори духовните ви очи, иначе се заблуждавате от пътищата на света. Предайте напълно живота си, сърцето си, духа и тялото си на Мен, и Ми позволете да ви дам зрението, от което толкова се нуждаете, за да преминете безопасно през света, водени от Мен!
ГЛАВА 6. ГРАБВАНЕТО И СВАТБЕНАТА ВЕЧЕРЯ НА АГНЕТО

Моите думи са за тези, които ще ги приемат. Момента на Грабването, (взимането на Моята Невяста), бързо се приближава. Много от децата Ми не са готови. Те се борят с Мен и се хващат за света. На тях им харесва да ходят по пътищата на света. Мятат се насам-натам без да обръщат внимание на предупрежденията, които Аз давам. Аз трябва да дойда, Невястата Ми ще бъде взета, тя ще бъде „махната от картината“.
Невястата Ми е непозната на света. Тя е добре скрита от Мен на безопасно място. Аз съм я скрил в Себе Си. Моята светлина сияе чрез нея, последната останала светлина на Земята. Времето е кратко и скоро и тази светлина ще си иде. Моите посланици ще бъдат заведени в техния Небесен дом далеч от злото в света.
Грабването на Моите готови деца, ще бъде велико събитие. Подобно нещо в човешката история не е имало никога преди и никога после няма да има. Това е най-великия Изход на всички времена. Моите деца ще бъдат взети в един миг и ще получат нови, прославени тела, прекрасни и вечни. Те ще бъдат подобни на Мен. Децата Ми ще влязат в живот, който никога преди не са познавали-славния и вечен живот с Бога. Невястата Ми я очакват прекрасни неща. Тя ще бъде посрещната с голяма радост от всички в Небето и Аз ще съм с нея и радостта ни ще е взаимна. Но най-голямата радост ще бъде, когато Моята Невяста бъде заведена на сватбената вечеря с Мен, нейния възлюбен Жених-Агнето. Детайлите на това събитие ще бъдат поразителни. Красотата и сияещата светлина ще са неизразими. Децата Ми ще носят дрехи от светлина и самите те ще излъчват светлина. Невястата Ми ще Ме види в цялата Ми слава и Моята любов ще я обгърне. Това ще бъде велик час на слава и любов. В Небето ще има песен на радост и хваление за бракосъчетанието на Агнеца с Невястата Му. Нищо не може да се сравни с великолепното наследство, което е приготвено в Небето за Моята Невяста. Тя никога вече няма да е самотна. Ние завинаги ще се наслаждаваме един на друг и любовта Ми ще обкръжава всяка нейна крачка. Радостта й ще бъде неизразима.
Това е само малка частица от всичко, което я очаква с Мен във вечността.
Моите деца не могат да си представят това, което ги очаква. Затова, деца Мои, елате при Мен и Ми предайте напълно живота си, за да ви очистя и подготвя, и да мога да ви взема с Мен, когато дойда за Невястата Си!
ГЛАВА 7. ПОДГОТОВКА ЗА ГРАБВАНЕТО

Деца Мои, вие трябва да се подготвите за Грабването в дните преди него! Вие трябва да прекарвате време с Мен в скришната си стаичка, за да Ме познаете и да имате лична връзка с Мен. Аз искам да споделя сърцето Си с вас, но за това е нужно пълното ви предаване на живота ви, предаването на всичките ви земни привързаности.
Мнозина сред децата Ми са привързани към света, те смятат, че в него има всичко за тях. Но света е празен и безсърдечен, в него всеки живее сам за себе си и никой не се грижи истински за никого. Хората в света са станали безпощадни и всеки се интересува само за себе си и да получи нещо от другите за своите си користни цели. В света има безнадеждност и страдание, а Моите деца все още се хващат за него, предполагайки, че за тях все пак има светло бъдеще там. Те сякаш са хипнотизирани от този заблуден свят, движещ се по кривите си пътища.
Деца Мои, вие трябва да се освободите от тази глупост и да се върнете при Мен, вашия Бог и Създател, Който има отговора на всичките ви въпроси за този живот и още много повече. Аз съм Всемогъщия Бог на всички духове! Аз държа ключа за Вечния живот! Предайте на Мен всичко в живота си преди Аз да дойда да взема от Земята Невястата Си и преди да се отдръпна и да позволя справедливото въздаяние да се излее на нея! Това ще се случи скоро. За да бъдете част от Моята Невяста, вие трябва напълно да Ми се предадете. Вашето пълно предаване ще позволи на Святия Ми Дух да влезе в духа ви, да обнови и очисти сърцето ви, да ви покрие с изкуплението на Моята кръв и също така да ви просветли чрез Моето Слово. Вие трябва да искате изпълване със Святия Дух! Положете живота си пред нозете Ми и се покайте за греховете си! Постете и се молете в малкото оставащо време и Аз ще ви изпълня с Духа Си, и ще ви поведа към вечната истина по Моя път и в Моята воля! Вашата човешка воля ще ви заведе към гибелта. Това е широкия път, а тесния път е безопасния път, пътя в Моята воля. Аз ще ви водя по него. Моето Слово ще ви направлява по пътя в земния ви живот. Елате в Моята светлина, в Моята воля! Предайте Ми живота си и Ми позволете да ви избавя от греха и да ви покажа Пътя, Който води към истинската свобода!
Греха все още ви държи в робство, Аз мога да ви освободя, но вие трябва първо да Ми се предадете напълно. Трябва да се покаете и да признаете, че имате грехове, от които искате да се освободите и да направите това с искрено сърце. Аз желая да ви освободя от греховното робство, което ви връзва. Няма нищо невъзможно за Мен. Аз дойдох, за да освободя пленените. Вие само искайте! Позволете Ми да ви освободя от този товар и да премахна вашата тъга и скръб! Позволете Ми да облекча умът ви и да взема вашето бреме! Позволете Ми да ви подготвя за Моята идваща слава! Тя ви очаква, ако само дойдете при Мен с пълно предаване и отхвърлите земните си желания. Аз ще ви дам мир, превъзхождащ всяко разбиране и вие ще можете да бъдете в правилна позиция пред лицето Ми. Само Аз мога да направя това за вас. Моята любов още ви чака. Тя не може да се купи или придобие. Тя е безплатна и свободна за приемане и прощение. Побързайте, защото нейното предложение има ограничено време за действие, понеже Моето идване е все по-близо и близо. Не отлагайте! Сега е време да се очистите в Моята кръв и да се подготвите за него!
След Грабването света и времето вече няма да бъдат както преди. Навсякъде ще има сътресения, Земята ще се изпълни с терор. Тогава Моите хладки деца ще разберат какво е станало и страх, голям страх ще обхване сърцата им. Света няма да функционира нормално. Навсякъде ще има бедствия и хората ще бъдат беззащитни, защото ще има мародери и няма да има никаква военна сила, която да им помогне. Навсякъде ще цари хаос. Тогава Антихрист ще дойде на власт и много хора ще изгубят живота си. Отчаянието ще бъде навсякъде. Чак тогава мнозина от хладките Ми последователи ще разберат, че са прапуснали да заплатят цената, за да влязат в царството Ми и да избегнат всичко това. Те ще трябва да умрат за своята вяра в Мен, за да не идат в ада.
Деца Мои, приближава се тъмен час. Тъмни времена е имало на Земята и в миналото, но никога не са били такива като тези, които предстоят. Тъмнината ще царува и Земята няма да бъде приятно място за тези, които ще останат, за да преминат през всичкото зло. Ето с какво ще се сблъска Моят хладък народ, който е вкаменил сърцето си и е останал коравовратен към Моите предупреждения.
Вие можете да избегнете това, ако дойдете при Мен и викате към Мен със смирено сърце. Ако търсите в покаяние Моето лице ще Ме познаете лично и интимно. Тичайте в Моите очакващи ви обятия! Аз ще ви покажа истината за времето на Моето скорошно идване и това, как трябва да се приготвите, за да бъдете част от Моята Невяста. Тичайте към Мен, деца Мои! Аз ви чакам, за да ви спася от идващото зло. Никой не трябва да бъде оставен. Има място за всеки, който дойде и предаде живота си на Мен. Не се лъжете, няма друг път, освен пълното ви предаване с покаяние за греховете ви!

Болшинството от Моят народ вярва, че има още много години пред него. То не разбира, че Моето търпение към този паднал свят е към края си и не разпознава белезите на времето. Народа Ми е твърде завладян от света, което пречи да види колко далеч е от Моята истина. Той не разбира истински какво представлявам Аз, Бог. Той даже не разбира правилно и Моето Слово, но си го нагажда според нуждите. Моят народ се занимава със светска деятелност и дори в служенето на Мен угажда на себе си. Той няма и не търси чистота и любов към Мен. Болшинството търсят богатство, издигане на своето име и славата от човеците, като при това си мислят, че Аз ги благославям. Лидерите в народа Ми считат, че колкото повече хора има в техните църкви, това е успех и Аз се радвам, но Аз се радвам тогава, когато те насочват децата Ми към Мен, а не към себе си или църквата си, когато ги учат да търсят Мен за всичко и да ходят с Мен във всичките си пътища.
Вие лидери, не гъделичкайте ушите на децата Ми и не им говорете празни думи като преиначавате Словото Ми, за да ги привличате в своите здания! Говорете им да се приготвят за Моето идване! Аз съм причината за вашето съществуване. Сега е мрачно време и то ще става с всеки ден все по-мрачно, не крийте истината от децата Ми! Говорете им истината! Вие самите не сте подготвени, предполагате, че всичко е наред и продължавате да си живеете както преди. Какви думи на предупреждения биха улучили сърцата ви? Какво още трябва да чуете, за да повярвате, че Словото Ми показва тази истина пред вас? Какво още трябва да кажа на Моя народ, за да обърне внимание на предупрежденията, да отхвърли нещата на света, да се приготви и да бодърства?
Народа Ми е безгрижен и в заблуждение. Времето изтича, а той е твърде спокоен, сякаш всичко си е наред. Колко много се заблуждава хладката църква, колко безжизнен е нейният стремеж към Мен. Ако тя наистина търсеше близост с Мен, тогава нито едно от предупрежденията Ми нямаше да остане нечуто и тя би му обърнала внимание с цялото си сърце. Само малцина са тези, които обръщат внимание на думите Ми и бодърстват. Малцина вървят по Моя път. Народе Мой, благодатта Ми не е за тези, които живеят бунтовно и без покаяние! Ти можеш да огорчиш и да угасиш Святия Ми Дух, но тогава какво ще правиш, о, хладки народе Мой? Ти си си създал свой собствен бог, който да съответства на твоите светски желания и страсти, но това не съм Аз, живия Бог! Не си мисли, че хората поклонили се на златния идол в миналото са много грешни, ти с нищо не се различаваш от тях!
Народе хладък, елате при Мен в смирено покаяние и Аз ще ви простя и ще очистя сърцата ви! Аз жадувам да се върнеш при Мен. Позволи Ми да те оживя, да ти дам мир и да те направя праведен пред Мен, живия Бог! Аз те умолявам да се върнеш при Мен! Аз все още те чакам, но имаш много малко време. Отлагането не е вариант за теб. Събуди се и чуй това предупреждение! Вземи мерки! Подготви се за Грабването!
ГЛАВА 8. ЗАБЛУДЕНИТЕ В БОЖИЯ НАРОД

С тези думи се обръщам към хората в Моя народ, които вярват, че се намират в безопасност и близо до Мен, но всъщност са далеч.
Болшинството в църковните общности вярват, че притежават цялата истина за Мен, и че аз ги подкрепям. Но истината в тези общности, разпръснати по целия свят, е разводнена само във версии на Моята истина. Това означава, че на хората се поднасят само полуистини, защото те не могат да търпят пълната истина. Те не искат да познават пълното евангелие, искат да слушат само това, което им гъделичка ушите и подкрепя желанието им да бъдат със света и да живеят светски живот.
Но часът на Грабването се приближава, а Аз не мога да взема неочистените от греха и хладки вярващи. Те ще бъдат оставени и тогава ще разберат какво им е донесла тяхната половинчата вяра и полуистините, които са приемали.
Народе Мой, ти не можеш да се облягаш на предоставената от църковните ти лидери истина! Ти трябва да търсиш лично Мен за цялата истина! Вие трябва да четете Словото Ми, да се предадете искрено на Мен и да търсите изпълване със Святия Дух с покаяно и смирено сърце! Аз искам пълното ви предаване! Аз ще заменя вашия живот с изобилния живот от Мен. Ще отворя духовните ви очи за Моята истина и тогава вие ще разберете какво искам, за да бъдете приети в царството Ми.
Народа Ми е изгубил видението за това, какво означава да бъдете Мои последователи. Той не следва Моите заповеди и пътища. Това прогресира от дълги години и много са малко онези, които искат да знаят пълната истина, Моята истина и нищо друго освен нея.
Малцина са тези, които издирват дълбочината на Моето Слово и не виждат само буквата в него, а търсят Духа. Болшинството иска само кратки разказчета, които да го накарат да се чувства добре, идвайки и отивайки си. Те така и не са пожелали да Ме познаят лично като Този, Който Съм. Само си мислят, че Ме познават, но Аз не съм лично познат от болшинството сред тези, които вярват в Мен.
Това болшинство само си играе на отношения с Мен, но то не разбира истински какво означава Аз да съм техен Бог. Аз съм в живота им като зрител, който само наблюдава, защото те никога не са Ме допускали в него и не са имали лична, интимна връзка с Мен.
Това Ме опечалява, защото Аз съм създал децата Си, за да имам близост с тях и заедно да вървим по житейският им път. Но света така ги прелъстява, че те избират неговия път. Не искат да дойдат и да познаят своя Създател. Колко е печално да си толкова заинтересован от създанието, но да отхвърляш Създателя му. Народе Мой, ти не разбираш, че Аз изисквам святост и вярност. Аз искам да бъда вашата първа мисъл, вашата първа любов, да бъда на първо място в живота ви! Вие сте били създадени да бъдете Мои вечни спътници. Ако вие не вървите с Мен сега, как ще можем да бъдем вечни спътници?
Малцина са готови да Ме следват където и да ги водя. Малцина са се смирили пред нозете Ми, покайвайки се и покланяйки се на Мен. Малцина търсят любовта Ми, вместо човешката, или към нещата на света.

Деца Мои, Моята любов е по-дълбока от всяка друга на света, позната на човека. Не предавайте сами себе си в търсене на кратко и лошо удоволствие, което ще ви остави празни и накрая ще ви заведе в погибел. Вие никога няма да намерите никъде по-голяма и по-истинска любов от Моята любов!
Изследвайте сърцата си и надникнете дълбоко в душите си! Къде съм Аз в живота ви-дали съм страничен зрител, и наистина ли имаме лична връзка? Попитайте се дали Аз съм центъра на живота ви!
Аз още ви очаквам. Обятията Ми са широко отворени, за да ви приемат и да имате пълноценна връзка с Мен, вашия Създател и Бог.

Дошло е времето да вземете важно решение-искате ли да бъдете част от Моята Невяста?
Тя Ме чака и наблюдава за Мен. Аз съм за нея много повече от мимолетно увлечение. Аз не съм някой, към когото тя се обръща периодически или при нужда. Ние с нея сме съединени! Когато Аз се движа-и тя се движи, когато Аз спирам-и тя спира. Ние сме единни. Тя се движи в Моята воля и върви по тесния път. Нашата посока е една.
Деца Мои, макар че Аз искам да изберете Мен, вие имате свободна воля и Аз ви оставям сами да направите избора си. Аз ви каня да дойдете в съвършените взаимоотношения с Мен и да изпълните целта, за която сте били предназначени, но изборът е ваш! Не го отлагайте, защото предложението няма да е за дълго време!

ГЛАВА 9. СВЕТА СЕ ДВИЖИ КЪМ ПРОПАСТ

Днес, в човешките сърца царува греха и жаждата по похотите на света. Всичките пътища на света са зли и злите хора имат зли постъпки. Всичко, което се върши от света се върши без Мен, Бога. Света не е в Моята воля и е много далеч от Мен и от Моята истина. Той сам избира посоката, по която да се движи без Мен, неговия Създател и без Моите съвети. Но да се действа извън Моята воля е зло. Този свят е пълен с крадци и лъжци, с хора горди и идолопоклонници, преследващи нещата на света, хора непознаващи Мен, техния Бог и Създател. Аз желая човека да има святост, чистота на сърцето, истина и нравственост. А този свят хвърля предизвикателство към всичките Ми пътища и дори не се приближава към това, което Словото Ми представя като истина и към Моя вечен Път. Света нито иска, нито може да спазва и уважава Моите пътища. Затова, в него сега има толкова беди, болести и скръб. Моя Път носи благословения, а пътя на света-проклятия.
Днешния свят се движи към пропаст. Той няма време за своя Бог, своя Създател. Никъде няма святост и истина. Дори и тези, които твърдят, че вярват в Мен, са далеч от Мен. Големи и тъмни облаци на зло се разпространяват навсякъде. Скоро, много скоро, този свят ще се промени в един миг, след като Моята Невяста бъде взета от Земята. Света ще стане мрачен както никога преди и без надежда за възстановяване. Времето за това се приближава бързо.
Народе Мой, приготви се за тази реалност! Това време, за което Моето Слово говори скоро ще настъпи. Хората в света са станали толкова нечестиви и няма нито един човек, и никаква власт, които да могат да спрат това, което идва. Света е подобен на потъващ кораб без кормчия. Скоро вие ще видите смърт и разрушения както никога преди. (От Светлина за теб:откровението е от 2012г, ние виждаме изпълнението на думите) И всичко заради това, че света реши да обърне гръб на своя Бог, своя Създател. Той не може да продължи да съществува извън Моята истина и Моите пътища. Сега се разгръща книгата Откровение и текат последните дни. Всичко предсказано е близо до изпълнението си.
Света не познава Моята любов и не вижда Моята светлина. Скоро той ще изгуби и последна светлина в него-Невястата Ми, когато си я взема от него. Веднага щом тя „изчезне от картината“, света ще се превърне в много мрачно и страшно място.
Народе Мой, време е да напуснеш този потъващ кораб! Ще бъдете ли с Мен, когато Аз призова при Себе Си верните? Или ще останете, хванали се за лъжливата надежда, че този свят има всичките ви отговори, и че той има още време за съществуване? О, люде Мои, вие все още слушате вълци в овчи кожи, говорещи ви, че всичко е наред, и че Аз няма да дойда толкова скоро! Това са наистина вълци, те имат вид на благочестие, но са отречени от силата му! Ще ходите ли още в заблуда и в слепота заради любовта си към този свят, и заради доверието ви в човеците, които не Ме познвават?
Деца, вие трябва да се събудите! Вие трябва да се приготвите! Пригответе се за идването Ми за Невястата Ми! Бъдете част от нея! Аз идвам с ангелите Си, за да я взема и този миг почти е тук.
Изправете се, верни Мои, и се пригответе! Пригответе се за най-великото събитие в човешката история- Жениха идва за Своята Невяста! Покрийте се с кръвта на Агнето! Предайте живота си на Него и направете Го своето Начало и своя Край!
Деца Мои, в света няма нищо, което да не е било приготвено от врага, за да ви отбие от пътя на близостта с Мен! Светската система е била настроена да погуби децата Ми, държейки ги далеч от Мен. Ако на врага му се удаде да ви държи заети със светщината или с идолопоклонство, вие няма да имате сили да Ме търсите и да намерите истинския Път към свободата, освещението и спасението! Това е неговия план, за да претърпите неуспех и да ви накара да испуснете спасението (Грабването), и да изгубите мястото си в Моето царство. Това не е Моята воля, деца!
Също така, врага прави планове и се готви да нападне човечеството. Цивилизацията ви ще се измени, за да бъде погубена. Човечеството се готви да потъне в състояние на непоправимо безумие и зло, и само когато Аз се върна със Своите Си на Земята (Пришествието Ми), за да царувам на нея, чак тогава злото ще бъде премахнато.
Аз не искам вие да бъдете изненадани от всичко, което ще се случи. Вие трябва да решите на кого ще вярвате! За кого ще се държите-за изчезващия свят или за Моята воля и Моя Път? Стремете се към Мен, деца! Аз съм достоен да Ми посветите сърцето и времето си. Само Аз мога да ви дам мир в това смутно време. Само Аз мога да ви заведа във вечността. Аз ви предлагам вечното Си царство. Не вярвайте, че на тази Земя има още бъдеще за вас! Много скоро всичко ще приключи. Не пропилявайте времето си!
Смирете се от тази истина и се събудете! Събудете се, о, вие спящи! Сега е времето да се събудите и да бодърствате!
„Дръпнете завесите от прозорците си“, отхвърлете нещата на света и изострете вниманието си! Наближава полунощ! Пригответе се!

Само тези, които наистина ходят близо до Мен и познават Моето Слово истински, в Духа, те са Моята Невяста, която Ме следва без да се отклонява, която Ме познава и Ме обича, и която знае, че Аз съм нейния Източник на живот и сила! Тя е Моя и Аз съм неин! Моята Невяста няма да бъде свидетел на идващото зло време.
Замислете се сериозно! Вие сами решавате за своята участ и своята вечност! Вие сами избирате дали Аз ще ви взема, когато дойда за Невястата Си. Знайте, че има цена, която трябва да заплатите, и от която толкова много се страхува болшинството от вас! Цената е да се отречете от вашата любов към нещата на този погиващ свят, от стремежа ви да ходите по светските пътища, защото, който обича света, любовта на Отца не е в него. Също така, да спрете сляпо да вяравате на човека, а да Ме познавате лично и отблизо. Моето Слово е ясно. То е непроменимо и нерушимо. Аз съм Бог Всемогъщ, Неотслабващ, Всесилен и Непроменим, Цар на царете и Господ на господарите!
И Аз, деца, ви умолявам-да не се намерите неподготвени! Пригответе се! Аз идвам скоро за Своите Си!
ГЛАВА 10. ВРЕМЕТО БЪРЗА, ЧАСЪТ НА ИДВАНЕТО МИ ПРИБЛИЖАВА

Всеки момент света ще изпита взрив от промени. Те ще го връхлетят отвсякъде след Грабването на Моята Невяста и ще бъдат последвани от възцаряването на Антихрист
(от Светлина за теб:по-точно е да се каже ЛъжеХристос, защото той ще се представя за Христос). Промените в света ще са толкова катастрофални, че никога повече няма да има такива в човешката история. Хората, които са на Земята по това време, също и оставените хладки християни ще видят голямо зло във всякакъв вид- природни бедствия, болести и мор, глад и смърт, ужас и терор. Много хора ще умрат. Това, което се случва сега на Земята е само предвкусване на идващото. Ето защо, Аз продължавам да изпращам предупрежденията Си чрез знаменията и чрез думите, дадени на многото Ми слуги, млади и стари. Моите предупреждения са ясни както чрез Словото Ми, така и чрез тях. Аз съм вечната Истина, която не се променя, Аз съм Словото, което също е непроменимо.
Много хора смятат, че Моето Слово е просто измислица или само приказки, но всяка дума в него е истинна и всичко ще се сбъдне. Книгата Откровение вече се разгръща пред очите ви, ако само можете да видите това. Всичко случващо се е било предсказано толкова отдавна. Затова отхвърлете вашите съмнения и спрете да слушате хората, които не Ме познават!
Търсете сами истината в Словото Ми! Търсете личното водителство от Святия Ми Дух! Той винаги е готов да ви разкрие истината. Аз не искам вие да бъдете изненадани. Искам да се събудите за истината и да бъдете готови и бдителни! Искам децата Ми да дойдат в Светлината и да видят истината! Тя е лесно достъпна за вас. Затова няма причина да оставате в тъмнина и да не бъдете готови за това, което идва. Аз мога да ви водя, само Ми позволете да го направя! Аз трябва да ви държа в ръцете Си, за да можете да избегнете идващите на Земята бедствия. Все още имате време да се приготвите за Грабването. Ваш е избора как ще срещнете това събитие.
Деца Мои, елате в любящите Ми обятия! Аз съм готов да се погрижа за вас, независимо от това какво сте направили и къде сте били. Елате при Мен! Това е времето за вашето избавяне. Не оставайте в свят, който ще излезе извън контрол, заради отхвърлянето на истинския и живия Бог!
Всичко зависи от вашето решение. Ще си тръгнете ли заедно с Мен, когато взема Невястата Си в безопасност, или ще се сблъскате с най-лошото в живота си? Мнозина ще чакат прекалено дълго за това решение и след това ще съжаляват, че не са го взели навреме. Не позволявайте това да се случи с вас! Аз съм готов да споделя сърцето Си с вас и да ви се открия, и да имам с вас дълбоко лична връзка. Желанието Ми е да ви държа и преведа през трудните обстоятелства. Позволете Ми да споделя с вас най-трудните моменти в живота ви! Позволете Ми да ви утеша! Позволете Ми да ви очистя! Позволете Ми да бъда до вас по-близо от всякога преди!
Аз предлагам на децата Си взаимоотношения, които не приличат на човешките, предлагам им да бъдат с Бог, Който ги познава по-добре от всеки друг. Аз ще ви открия и ще ви дам Своето сърце. Аз ви каня да вкусите и да се наслаждавате на Моето присъствие!
Елате да Ме познаете отблизо, Аз мога да споделя с вас най-съкровените ви мисли и проблеми! Аз мога да ви утеша и да ви нося на ръцете Си през лошите времена, мога да ви подържам и в най-трудните обстоятелства. Аз съм вашия любящ Бог, Спасителят, желаещ да бъде открит и близък с вас. Да вървя до вас в живота ви в трудни и щастливи времена.
Вие сте били създадени, за да имате близост с Мен и това трябва да бъде целта ви в живота. Това е Моят съвършен план и Моята воля за живота ви. Елате при Мен и Ми предайте живота си! Положете го пред Мен в смирена покорност и Аз ще го приема, ще ви очистя и ще ви направя готови за Моето царство! Тогава вие ще можете да присъствате на сватбената Ми вечеря като Моя Невяста. Аз все още ви чакам, но часът за Моето идване приближава бързо.
Аз изпълнявам това, което казвам и го правя на Моето време. Времето на това поколение се приближава към края си. Затова не унивайте и не се уморявайте от дългото чакане, защото няма да бъдете разочаровани, ако устоите докрай. Никой, който вярва в Мен и Ме е последвал с цялото си сърце, няма да бъде посрамен.
Аз съм същия вчера, днес и завинаги! Аз съм Алфа и Омега!
Деца, пригответе се за Мен! Как да го направите?-

Аз искам смирено покорство! Аз искам искрено покаяние и признаване на греха пред Святия Бог, пред Когото сте отговорни! Аз искам пълното ви предаване, без задържане на нищо! Аз искам да положите цялата си вяра в Мен! Аз искам да бъдете под Моята кръв и да живеете Моето Слово! Аз искам да Ме търсите във всичките си пътища и да вървите с Мен всеки ден! Аз искам да говорите с Мен като със свой приятел! Аз искам да Ме познавате лично! Аз искам да се изпълните със Святия Дух. Елате и напълнете светилника си с масло!
Аз, вашия Господ и Спасител ви казвам да бъдете бдителни и фокусирани в Мен! Наблюдавайте знаменията и познайте времето. Не бъдете в неведение за истината! Сега е тъмно време и то няма да се проясни. Не светлина, но ужас очаква този свят. Чуйте Ме внимателно: Моята истина винаги е надеждна! Вие винаги можете да се облегнете на нея. Аз съм казал, че това ще стане и то ще стане, то вече е тук. Не е време да почивате на лаврите си или да спите. Елате в Светлината и Истината! Пуснете всичко земно, за което така здраво сте се хванали! Спрете да се колебаете между света и Мен! Аз не мога да приема половинчата привързаност. Вие трябва да дойдете при Мен с пълно смирение и предаване на живота ви с пълна покорност, иначе никога няма да бъдем заедно през вечността!
Това са Моите изисквания, за да влезете в Моето царство. Това е, което трябва да направите, за да бъдете част от Моята Невяста. Тя е Моя напълно.
Деца мои, Аз взех на Себе Си греховете ви и отдадох всичко. Аз приех смъртта на кръста заради вас. Аз съм Агнеца заради вас! Платих цената напълно! Не отхвърляйте тази голяма цена, която платих заради вас! Аз бях наказан вместо вас! Защо ви трябва да оставате на Земята, във времето на гнева Ми, когато наказанията ще се изливат върху света? Вие не сте определени за Божия гняв! Аз понесох вашето наказание, за да можете вие да се наслаждавате на общението с Мен и Отец далеч от злото. Това е скъпоценен дар, не го пренебрегвайте и не го смалявайте! Не се отнасяйте към него лекомислено! Не се заблуждавайте, защото така няма да можете да ходите по златните Ми улици, заради повърхностното си отношение към този велик дар! Защо си мислите, че всички сте Мои, и че ще бъдете взети? В болшинството от вас живее греха и сте твърде привикнали към този грешен свят, обичате неговите пътища и желаете да участвате в светщината. Вие не Ми се доверявате и не вярвате на Словото Ми.
Малцина са тези, които вярват, че Грабването е толкова близо. Малцина са тези, които Ми се доверяват. Аз не мога да взема тези, които не вярват, че това е така и не Ме очакват.
Деца Мои, елате на себе си! Аз много скоро ще дойда за Невястата Си! Не искам да бъдете сред оставените! Вие все още имате възможност да се върнете при Мен и да Ми се предадете напълно преди Аз да дойда. Хванете се за Моята ръка, не изпускайте шанса си! Аз ви каня да бъдете Моята Невяста на сватбената Ми вечеря! Това е Моето любовно предложение към вас.
Който иска, нека дойде!
ГЛАВА 11. ВАШИТЕ ВОДАЧИ НЕ СЛЕДВАТ МЕН

Болшинството от хората сред Моя народ имат към Мен малко уважение, особено водачите му. Тези, които водят Моето стадо не Ме познават и Аз съм много малко призоваван от тях. Лидерите сред Божия народ си правят планове без Мен, те не говорят на народа Ми истината, но само това, което те смятат, че искат да чуят. Народа Ми е воден в заблуждения и той трябва да дойде при Мен за истината, защото в своите църковни общности няма да я намери.
Твърде малко са местата, където Истината присъства. Врага иска хората Ми да се облягат на думите на своите лидери, а не на Мен, но истината може да бъде намерена само в Мен, Аз Самият съм Истината! Аз съм Словото! То е непроменимо, копайте дълбоко в него! Искайте Моя Дух да отвори духовните ви очи за всяка истина в него! Ако вие искрено искате това, Той ще го направи.
Народе Мой, твоите водачи са хванати в мрежата на светската деятелност. Те нямат чистота и любов към Мен. Те преследват богатството, славата, авторитета сред обкръжаващите ги, като при това си мислят, че Аз ги благославям. Водачите ти, народе Мой, са далеч от Мен, те вършат работата си като угаждат на себе си, а не на Мен. Те крият истината от теб, като ти говорят думи, които да те правят само радостен и щастлив, но не те изобличават или коригират. И как да ти говорят строго, като така зданията им ще се опразнят, също и приходите им.
Народе Мой, когато вие изгонвате Моя Дух от вашите здания, защото е твърде екстремален за вкуса ви, тогава на кого се покланяте щом сте отстранили присъствието Му? Вие сте идолопоклонници, защото сте си създали свой собствен бог, който да съответства на желанията ви! Аз не се натрапвам там, където не съм приет!
Моя хладка Църкво, времето минава, а ти си оставаш все така самодоволна, сякаш всичко ти е наред! Колко много се заблуждаваш! Твоите водачи не Ме познават и ако слепец води слепци, какво ще стане? Те проповядват лъжливи послания и нищо не ги безпокои. Поради тази причина мнозина сред народа Ми ще бъдат оставени при Грабването на Невястата Ми, защото са повярвали в лъжите им.
Народа Ми с години е слушал, че Грабването и Пришествието Ми са едно и също събитие. Той не може да види разликата между тях. Ако той търсеше сам истината в Словото Ми и търсеше отговора за това от Мен, а не от хората, представящи се за лично водени от Мен и имащи всяко знание, това нямаше да е така. Болшинството от вашите църковни общности заедно с водачите ви ще бъдат оставени при Грабването на Невястата Ми. Истината може да бъде намерена само с Мен. Аз съм Истината! Истината се намира само от тези, които са Мои ученици! А за ученичеството се изисква дисциплина и се плаща цена! Как можете да бъдете Мои ученици, когато сте хванати от света? Аз не благоволявам към тези, които идват при Мен, но държат света в сърцето си! Вие сте или с Мен, или със света! Не можете да служите на двама господари! Не отказвайте да чуете Моите предупреждения към вас! Не се оказвайте сред хората, които отказват да бдят и да Ме чакат! Това ще има своите последствия за вас, които се облягате на човека и вярвате на него без да проверявате думите му чрез Словото Ми.
Сега е времето да помислите къде сте и да вземето своето решение при кого ще останете. Аз ще дойда като крадец през ноща. Вие трябва да бодърствате и да бъдете готови, Словото Ми говори ясно за това. Знайте, че врага действа по всякакви начини, и чрез медията и посланията им, отправящи лъжи към вас от човеци, които не познават Мен и Словото Ми. Така и чрез вашите водачи, които също ви заблуждават, защото и те не Ме познават. Само на Моето Слово може да вярвате, но не виждайте буквата в него, а Духа! Защото буквата убива! Позволете Ми да ви въведа в Светлината! Позволете Ми да ви покажа това, което преди не сте виждали и разбирали! Не оставяйте врага да ви води в заблуждение! Елате в Моята Светлина и се нахранете с Моята Истина от Моята Свята ръка! Не рискувайте своето спасение! Сега е времето за вашия избор.
ГЛАВА 12. ВЪРНЕТЕ СЕ ПРИ МЕН

Колко малко са хората сред Моя народ, които бодърстват истински и Ме очакват да дойда. Болшинството дори не чете Словото Ми, още повече да го живее и да ходи по тесния път. То върши това, което му харесва, без да се безпокои дали Аз го одобрявам. Но Аз много скоро ще взема Невястата Си и тогава това болшинство от хора, непредали на Мен живота си, ще се сблъска с жестоката реалност.

Тези думи са към всички онези, които са от това число. Люде Мои, нима вярвате, че Аз няма да дойда толкова скоро? Нима не разпознавате времето и белезите му? Аз трябва да взема Невястата Си и тя е готова и Ме очаква с нетърпение. И ако се бавя, то е, за да не погинат някои от вас, но да дойдат до покаяние. Но както вече казах, оставащото време е съвсем кратко. Не пренебрегвайте Моите предупреждения! Събудете се! Елате смирено при Мен и не отлагайте! Вашето време почти е изтекло.
Аз не мога да ви взема ако имате в сърцето си любов към света. Не мога да ви приема в царството Ми, ако сте влюбени в света. Вие трябва да изберете без да се бавите с кого ще останете! Светската система е системата на Моя враг, който иска да сте далеч от Мен, за да ви хване в капана си.
Сатана използва всички методи, за да ви заблуди. Той използва желанията ви за богатство, за авторитет и за слава. Използва пристрастеността ви към земните неща и любовта към близките ви, дори и служението ви на Мен. Врага използва всичко, което може да ви накара да отклоните погледа си от Мен и да насочите вниманието си към други неща, нещата на света.
Защо толкова упорито следвате пътя на света, когато Аз съм истинския Път и единствената Светлина, и Аз съм Истината и Живота?! Докога ще Ме игнорирате и ще тичате след вашия любовник- света? Спрете да полагате надеждите си в този умиращ свят, който Ме е отхвърлил! Защо Моята истина не ви достига? Не знаете ли и сами отговора на този въпрос, не сте ли го прочели в Словото Ми? Няма ли да се стреснете и да се върнете при Мен? Нима не виждате колко сте се отдалечили?
Аз знам колко ви е трудно да повярвате, че това е така, и че това са Мои думи. Но не се плашете от тези предупреждения, а се събудете за истината и я приемете! Позволете на Моя Дух да ви даде разбиране за Моите думи! Хората не могат да ви я открият, само Той може да направи това. Позволете Му да работи в сърцата ви!

Знайте едно-вие сами трябва да поискате това! Ако искате да сте в Моята съвършена воля, трябва да дойдете в смирение и покаяние при Мен, трябва да признаете греха си и да Ми предадете живота си! Който е извън Моята воля и прави изборите си без Мен, той действа без Мен, действа против Мен!
Моя верен остатък Ме следва отблизо, той върви по тесния път и не се отклонява. Той истински Ме познава и се стреми към Мен. Това са Моите истински ученици, които са положили живота си, за да Ме последват! Това е Моята Невяста!
О, хора, които сте така хладки, не знаете ли, че ще ви избълвам от устата Си? Върнете се при Мен! Още не е твърде късно. Тичайте в Моите обятия! Аз още ви чакам и ще ви приема отново. Елате при Мен и Ме последвайте! Аз ще ви заведа в царството Си и там ще се наслаждавате на вечния живот с Мен. Вие можете да имате само един господар. Изборът е ваш.
Аз идвам скоро за Своите Си, тези, за които съм единствената им любов. Тогава какво ще правите, ако не сте направили правилния избор? Покайте се и се върнете при Мен! Защото Аз няма да ви чакам дълго. Само Аз държа ключа за вашето бъдеще! И Аз желая да ви взема в безопасност при Себе Си. Пригответе се за Моето идване!
ГЛАВА 13. АЗ НЯМА ДА ВИ ВЗЕМА, АКО НЯМАТЕ ПЪЛНО ПОКАЯНИЕ

Народе Мой, ти си предупреден, че часът за Моето идване се приближава все повече. Мнозина си мислят, че има още много години докато Аз дойда. Други не вярват, че ще има Грабване, а други пък, че това е при Пришествието Ми-когато дойда видим. Болшинството са или объркани, или заблудени в разбирането си за това събитие. Но въпреки това, народе Мой, идването Ми за верните е на вратата, Аз идвам много скоро!
Този миг ще намери болшинството от вас неподготвени. Когато Аз дойда, мнозина ще спят духовно. Само тези, които бодърстват и Ме чакат, ще бъдат взети. Аз не искам да оставя никого, но за съжаление, много хора ще бъдат оставени. Това ще бъде печален час за тях. Затова, Аз искам да ви събудя, за да можете да се приготвите и да не ви постигне тази участ.
Деца Мои, чуйте Ме внимателно: Аз няма да ви взема, ако нямате пълно покаяние! Затова, направете това нещо приоритет за вас- издирвайте сърцето си и се покайвайте искрено за всеки свой грях! Това е много важно за вас!

Аз желая да ви заведа в царството Ми, но ако вие не сте с покаяно сърце предали живота си на Мен, ако имате скрити грехове, грехове, които все още обичате и не пускате, ако имате непростителност в сърцето си-Аз не мога да ви взема. Нищо нечисто няма да влезе в царството Ми! Вие трябва да предадете живота си на Мен, без да задържате нищо! Положете грижите си и товара си на Мен! Позволете Ми да извърша работата Си във вашите сърца! Любовта Ми може да покрие всичките ви грехове. Само се покайте за тях искрено!
Всичко в света много скоро ще се промени. Аз не искам вие да оставате в тъмнината. Събудете се за истината и осъзвайте реалността, в която живеете! Деца Мои, всичко е много сериозно, това са Моите предупреждения и Аз не ги давам просто така, но заради вашето добро. Моля ви-събудете се!

Болшинството сред народа Ми не търси святост и чистота, няма любов и истина в него. Мнозина се „хапят“ един другиго, мнозина спорят по Словото Ми, защото са плътски и виждат в него буквата, а не Духа. В мнозина има обидчивост и то за неща, които нямат никаква стойност за царството Ми. Те задържат в себе си огорчение и не могат да простят дори неща, които са далеч от това, за което има нужда да се прощава. Други имат завист и за най-дребни неща или за това, че друг е по-духовен от тях. Списъкът е дълъг, но това са все неща, които могат да ви оставят извън числото на тези, които са от Невястата Ми, ако не се покаете за тях и не ги изхвърлите от живота си.
Не отлагайте това, сега е времето да дойдете при Мен и да ви очистя! Аз няма да закъснея да взема Невястата Си заради вас. Аз съм ви дал достатъчно допълнително време, използвайте го добре и разумно, за да не съжалявате после! Аз искам да ви освободя от всеки грях. Моля ви, помнете, че няма никакъв грях или удоволствие на Земята, които да си струват загубата на вашето спасение или Грабването ви! Деца Мои, любовта Ми е велика, но Аз не мога да игнорирам греха! Затова, побързайте да се покаете, простете си един на друг всичко, оставете Ме да очистя сърцата ви! Това е толкова просто, но толкова малко са онези сред вас, които осъзнават важността му.
Позволете Ми да се погрижа за вашата болка и нараняване! Позволете Ми да изцеля вашите сърца! Само Аз мога да направя това. Не задържайте в себе си нищо! Възложете го на Мен, Аз мога да го нося! Елате при Мен, всички, които сте отрудени и наранени и Аз ще ви изцеля! Предайте Ми бремето си и вземете Моето бреме, защото то е леко! Това са Мои обещания.
Да, часът за Моето идване приближава. Позволете Ми да ви очистя и приготвя за новия живот с Мен! Аз съм вашият Агнец, вашия Спасител. Аз съм вашата единствена надежда. Елате при Мен сега, тичайте и не чакайте! Не оставяйте нищо да ни разделя! Изхвърлете всяко зло нещо от живота си и се пригответе за Мен! Само тези, които са се приготвили и бдят, които Ме чакат със запален светилник, те ще ме дочакат и ще бъдат взети и опазени от идващото зло на Земята.
ГЛАВА 14. НАСОЧЕТЕ ВНИМАНИЕТО СИ В МЕН И БОДЪРСТВАЙТЕ

Деца Мои, насочете цялото си внимание в Мен и не сваляйте погледа си от Мен! Това е време за проницателност и за внимание. Не се суетете и не гледайте в света! Времето за вашето избавление от злото в него наближава. Не пренебрегвайте Моите предупреждения, които идват към вас от всички страни чрез знаменията на последното време, и чрез посланията Ми, дадени чрез Моите слуги! Пригответе се за Грабването и бодърствайте! Защото ако бъдете в числото на оставениете, няма да имате никакво оправдание. Няма да има кого да обвинявате, освен себе си, когато се сблъскате лице в лице с най-лошото. Словото Ми говори ясно за белезите на последното време, в което вие живеете днес. Деца, събудете се за тази истина! Ако вие игнорирате думите Ми, Аз с нищо не мога да ви помогна.
Аз бях ясен в изобилните Мои послания и откровения, които с години ви давах чрез Моите слуги. Вие един ден ще стоите пред Мен безмълвни, ако отказвате да ги приемете. Аз мога да ви умолявам да го направите, но никога няма да ви заставя да вземете това решение. Избора е ваш.
Елате при Мен, за да ви дам сърца очистено чрез Моя огън!
Вашата вечност е на кантара! Без пълното предаване на живота ви на Мен, независимо от това какво мислите и говорите, вие не сте Мои! Само чрез пътя на пълното ви предаване, вие ставате наистина Мои.
Дошло е времето децата Ми да се събудят и да видят истината в очите. Света, в който живеете и познавате, непрекъснато се променя. С всеки ден тъмните и тежки времена за човечеството се приближават.
Тъмнината се разпространява и злото идва отвсякъде, непрекъснато се случват различни бедствия. Но твърде малко сред народа Ми обръщат внимание на това. Болшинството от вас и досега ходи с любовника си (света) под ръка. Защото докато се хващате за света и ходите по неговите пътища, вие сте прелюбодейци! Не можете да обичате и него и Мен!
Народе Мой, излез от този свят и от всичко, което той подкрепя! Времето на Моето търпение към него привършва и Аз няма повече да търпя злото му! Не оставяйте прилепени още към него! Излезте от света и обърнете гръб на похотите му! Аз идвам да взема Невястата Си от Земята в безопасност при Себе Си, завинаги в любовта Ми! Къде ще бъдете вие, ако все още не сте намразили този свят и сте останали на широкия му път?
Времето отминава бързо. Опомнете се! Отворете очите си и разпознайте белезите на времето, в което живеете! Елате при Мен, не губете повече време, бъдете сериозни и Ме чакайте!

Каква печал очаква тези, които останат след Грабването! Света ще се сблъска с толкова голямо зло, и когато Моя враг, Антихриста излезе на сцената, тогава то ще стане още по-голямо. Това време ще бъде най-тъмното за човечеството. Тогава тези от вас, които са оставени при Грабването, ще им се наложи да направят много страшен избор. Те ще трябва или да умрат заради вярата си в Мен, или да приемат белега на звяра, за което никога няма да получат прошката Ми, но ще бъдат осъдени навеки в ада.
Народе Мой, Аз заплатих цената за вашето спасение на Голготския кръст! Аз, също така, съм промислил за вашето освобождение от всичкото идващо зло на Земята.
Аз, Вашия Създател имам мисли само за вашето добро, Аз не искам вие да срещнете най-голямото зло в света! Няма никаква нужда Моите деца да остават в него и да го преживяват, да страдат напразно! Това не е Моята воля!
Колко малко са тези сред Моя народ, които разбират и вярват това. Не съм ли ви казал в Словото Си да бдите, за да можете да избегнете всичко това?
Деца Мои, потърсете Ме, елате при Мен, за да отворя духовните ви очи! Аз ще премахна завесите от тях и вие ще виждате ясно. Тогава ще бъдете готови да си тръгнете с Мен, когато дойда да взема верните Си. Не се колебайте! Нерешителността ви може да бъде опасна и да ви струва спасението. Когато вдигна Своята ръка на защита от този свят, как ще оцелеете? Как ще устоите тогава, ако сега не устоявате на света и се хващате за ръката му?

Сега е времето да стоите изправени със запален светилник и да Ме чакате! Сега е времето да насочите цялото си внимание в Мен и да не Ме изпускате от погледа си! Събудете се!
Позволете Ми да бъда вашия Господ и Учител! Позволете Ми да ви изпълня с Духа Си и да ви покрия с Моята кръв, за да излича всичките ви грехове! Предайте Ми живота си и всичките си планове, ходете в Моята воля, а не във вашата! Търсете святост и чистота, търсете очистване! Това е Моята воля за живота ви, а Аз зная кое е най-доброто за вас. Съсредоточете се в Мен!
Само онези, които са направили това, ще тръгнат с Мен, когато дойда да Си взема Невястата. Жениха ще отведе Невястата Си у дома, където завинаги ще бъдат заедно. Моята Невяста търпеливо Ме чака.
Моята Невяста е светлината в света. Тя ярко сияе, но е последната останала светлина в този уродлив свят. Нейната светлина отразява Моята светлина. Тази светлина е Моята вечна Истина! Всичко останало е лъжа на врага, който с нея и със свойте полуистини е въвел света в заблуда. Хората в света са измамени и не могат да видят Истината. Ако вие обичате света и ходите по неговите пътища, също ще бъдете сред измамените. Четете Словото Ми! То говори много ясно по този въпрос.
Аз вече толкова жадувам да прегърна Невястата Си! Скоро това ще се сбъдне. Мнозина ще участват в това събитие, но много, много повече ще са онези, които ще бъдат оставени. Аз не желая това за никого от Моя народ! Никой няма да бъде в безопасност, освен Моите истински верни последователи, които Аз ще взема в безопасност при Себе Си, когато дойда. Те са Моята Невяста, която Ме очаква с нетърпение. Затова отново ви приканвам: Събудете се и насочете цялото си внимание към Мен! Очаквайте Ме и бъдете готови за идването Ми! Бъдете в числото на тези, които са Моята Невяста!
ГЛАВА 15. НЕ ТРЯБВА ДА ВЪРВИТЕ КЪМ МЕН, А ДА ТИЧАТЕ

Народе Мой, ти си предупреден, че Аз идвам скоро да взема Невястата Си. Аз стоя на вратата.
Деца Мои, вие трябва да бъдете готови, ако искате да ви взема с Мен, когато дойда! И вие трябва да побързате с приготовлението си!
Сега е времето да тичате към Мен, а не да вървите бавно. Не се отнасяйте пренебрежително към тези думи! Моите предупреждения са от любов към вас. Чуйте Ме и се събудете! Към Земята се движат бедствия, подобно на влак без спирачки, който е набрал скорост и се движи надолу по стръмен склон. Нищо не може да го спре. Аз допускам това.

Деца Мои, за тези, които пренебрегнат предупрежденията Ми, ще има сериозни последствия. Всеки от вас носи отговорност за своя живот, за това как го е живял и за греховете му в него. Вие предпочитате да си играете със света, но не знаете ли, че не всичко, което блести в него е златно? Вие толкова здраво се държите за нещата на света, че не искате да ги пуснете. Но тези неща стоят между вас и Мен и ни разделят, защото света е Мой враг и лежи в лукавия. Нима не го казва Словото Ми? Но вие не намирате време да го четете, или го правите сякаш четете обикновена книга. То не ви докосва и не оживява във вас. Моето Слово е ЖИВО СЛОВО и до днес, и който е жив в Мен намира живота в него, не буквата! Но на вас ви е трудно да отхвърлите светските си занимания и да се обърнете истински към Мен, за да Ми предадете напълно живота си. Тогава мога да отворя духовните ви очи и те да виждат живите Ми думи в Словото Ми. Не съм ли достоен за вашата любов? Не заплатих ли скъпа цена за вашия живот? Нима не си струва да Ми отдадете сърцето си, времето си, вниманието и любовта си?
Мои деца, Аз ви моля да дойдете при Мен! Тичайте в обятията Ми! Позволете Ми да ви прегърна и приема като Свои! Няма да намерите по-голяма от Моята любов към вас! Сега е времето да не стоите в нерешителност, но да се затичате към Мен. Оставащото време ще премине бързо. Позволете Ми да ви очистя и приготвя за Небето! Аз чукам на вашата врата.
Знайте, че мога да си тръгна от нея и да ви отмина. Само Аз знам времето на всичко. Познавам и сърцето на всеки един от вас. Вие не знаете колко мога да ви чакам, затова побързайте! Тичайте към Мен и не се бавете!
Аз жадувам да имаме лична връзка. Желая да бъда винаги до вас във всичко в живота ви. Това е за вас, Аз съм го направил възможно, само елате и го поискайте искрено и с цяло сърце!
Ако вие Ми отворите вратата си, Аз ще вляза и ще вечерям с вас. Когато това стане, вие ще Ме познавате отблизо, ще бъдете в Моята воля и Аз ще мога да ви водя в живота.
Но вие сами трябва да пожелаете това, сами трябва да пуснете ръката на света и да се хванете за Моята ръка. Аз желая вие да оставите своята привързаност към всичко земно и да последвате Мен, където и да ви водя.
Деца Мои, защо позволявате на света да стои между Мен и вас? Само малцина от вас се отказват от него и пускат ръката му, за да се хванат за Мен. Но те никога няма да съжаляват за пътя, който са избрали. За тях е приготвена голяма награда в Небето, само трябва да устоят докрай. Аз имам и мога да дам сила на всеки, който Ме е последвал. Мога да опазя духът и живота му. Всеки, който Ми се е доверил, го е изпитал в живота си.
Проверете да не би да има нещо между Мен и вас, което да ни раздели завинаги! Ако Аз не съм на първо място в живота ви, можете да изгубите всичко.
Проверете, изследвайте сърцето си внимателно дали не обичате нещо повече отколкото Мен!
Аз ви умолявам:Тичайте към Мен с всичка сила, тичайте, деца!
Обърнете гръб на света и излезте от него! Предайте Ми живота си!
Тези думи към вас са сериозни, но Аз трябва да ви ги кажа и да ги чуете. А вие трябва да се определите къде ще стоите-в света ли или при Мен. Часът на идването Ми приближава и нямате време да се бавите. Всеки, който реши в сърцето си, че това е смешно и че не говоря Аз, един ден горчиво ще съжалява. Аз не искам това за вас.
Елате и Ме потърсете! Аз очаквам копнежа и любовта ви по Мен. Моето любящо сърце ви очаква. Не изпускайте шанса си да се наслаждавате вечно на любовта Ми!
ГЛАВА 16. АЗ СЕ ГОТВЯ ДА ВЗЕМА НЕВЯСТАТА СИ В БЕЗОПАСНОСТ

Народе Мой, Аз съм Бог, Който така силно ви обича, грижи се за вас и ви желае само най-доброто. Толкова искам вие да чуете Моите думи и да обърнете внимание на Моите предупреждения. Скоро света, който познавате ще се преобърне наопаки. Ще се случат много лоши неща. Аз вдигам Своята ръка на защита от този свят и скоро ще я отдръпна напълно. Ще позволя на тъмнината напълно да го покрие. Нима вие не виждате, че това вече е започнало да се случва? Не виждате ли, че белезите на времето показват приближаването на Голямата скръб?
Но преди това да се случи, Аз ще дойда да взема Своите верни от него, ще взема Невястата Си. Това събитие е толкова близо.
Аз ще взема при Себе Си Моята възлюбена Невяста и тя ще бъде в безопасност в дома Ми. Няма да позволя тя да претърпи повече зло от това, което вече е претърпяла в живота си. Защото тя се е отрекла от себе си и Ме е последвала, като е платила цената за това последване. Тя е претърпяла достатъчно зло в живота си заради Мен. Доказала Ми е любовта си към Мен.

Народе Мой, защо толкова се съмняваш в това? Знайте, че дали вярвате или не, това ще се случи! Аз съм верен на Словото Си. Аз никога не ви водя в заблуждение. Но когато вие сте решили в сърцата си да не вярвате, Аз не мога да ви открия истината.
Опомнете се, деца Мои! Тръгнете с Мен по тесния път, не бъдете сред тези, които никога не го намират! Няма друг път към свободата и вечния живот!
Врагът се готви да излезе на сцената. Нямате време да се бавите. Аз се опитвам да ви събудя и отрезвя за състоянието, в което се намирате. Опитвам се викът Ми да стигне до вашите сърца и те да откликнат. Покайте се, предайте се на Мен и елате да Ме познаете лично и интимно! Предайте ми всяка частица от себе си, всичко във вашия живот! Спрете да слушате думите на хора, които са без Моя Дух! И не мислете, че щом някой е кръстен в Духа Ми и говори на чужди езици, значи той е много духовен. Не, езиците са само белег за вас. А ако човек има наистина Духа Ми в себе си, това ще проличи по плодовете в живота му. Докога ще се заблуждавате и ще приемате наготово от другите хора думи, които не са истина? Защото самите вие вече сте обикнали света толкова, че не ви се иска да го пуснете, за да видите другия свят- Моят свят. Вие просто си мислите, че виждате, но не знаете, че сте слепи. Колко жалко е това. Защото когато един ден прогледате, ще бъде вече твърде късно за вас, вие ще се намерите сред числото на оставените хладки хора, наричащи се с Моето име, но никога не били Мои. Аз не искам хора, които да се наричат християни, искам хора, които да притежавам Аз, Христос. Те са Моята Невяста.

Моята Невяста е прекрасна във всичките си пътища. Аз се радвам да я нарека Моята възлюбена. Тя е покорна във всичко на Мен и обича Моя път. Тя е Моята любима, която Ме следва по тесния път. Невястата Ми показва на света Моята светлина, тя отразява Мен. Нейния път е смирен и нейната вяра е детска. Тя е непоколебима и твърда. Аз съм нейната единствена любов и сърцето й е изпълнено с копнеж по Мен. Тя винаги Ми е вярна и Ме чака. Това са качествата на Моята Невяста, на всички онези, които живеят още тук като в Небето. Невястата Ми гори от нетърпение да бъде вече с Мен. Тя принадлежи на Мен и Аз принадлежа на нея!
Много скоро Аз ще я приема в Своите обятия и тя ще бъде с Мен завинаги. Аз съм подготвил всичко за нейното идване в Небето. Това е велико събитие, велика тайна. Тя ще бъде преобразена в един миг и ще бъде подобна на Мен. Дрехите й ще бъдат от сияеща светлина. Ще има ново, прославено тяло без никакви недостатъци. Това тяло никога няма да познае смъртта и няма да има никакви ограничения. То ще може да прави много повече неща от обикновеното човешко тяло и ще бъде вечно младо. Няма да изпитва болка и ще може да лети. Всичко приготвено от Мен ще удивява децата Ми, когато го получат. И това ще бъде вечна промяна. Което око не е видяло и ухо не е чуло, това съм приготвил за Своите верни деца.
Аз знам, че вие не бихте искали да пропуснете мигът, когато дойда за тях. Знам, че искате да сте част от Невястата Ми. Но ако вие не сте се приготвили, Аз как ще ви взема? За някои тези думи са като на шега , на други им е страшно да слушат такива думи, а за трети-че не мога да говоря така, или че не говоря Аз. Има и такива, които смятат, че Грабването, за което ви говоря, всъщност е при Пришествието Ми, и че те ще бъдат защитени от всичко по времето, когато се излива гневът Ми върху нечестивия свят. Каква глупост е да вярвате в това. Вас ще ви очаква една жестока реалност-свят на необуздано зло. Вие няма да преживеете идващите събития, освен ако Аз не ви взема от тук. Но каквито и да са причините да не искате да приемете тези думи за Мои, вие няма да имате оправдание. Истината винаги се намира от всеки, който искрено я търси. Врага иска вие да вярвате, че всичко ви е наред, и че няма да пропуснете Грабването. Но, деца Мои, събудете се и вижте реалността! Пригответе се за Мен, защото Аз идвам скоро!
Излезте от зоната си на комфорт и застанете пред нозете Ми смирено! Покайте се за своето неразумно поведение и Ми предайте живота си! Излезте от този свят, който носи само смърт! Направете най-сетне своя избор-с Мен ли ще вървите, или ще вървите с него! Това е ваш избор, Аз не мога да го направя вместо вас. Мога само да ви умолявам да дойдете при Мен. Аз искам да бъда с вас вечно. Любовта Ми е дълготърпелива, но скоро Аз ще взема Невястата Си и ще отдръпна ръката Си на защита от света. Бог не е за поругание! Вашата епоха е към края си.
Тези думи са истинни и верни. Който иска, нека чуе и нека ги приеме. Той няма да бъде излъган и няма да съжали, че им е повярвал. Аз съм Бог, Който не лъже. Елате при Мен, докато все още не е станало твърде късно! Позволете ми да ви спася от най-лошото време, идващо на Земята! Аз съм готов да ви спася, готов съм да ви приема и благословя, да ви заведа в Своето царство, където цари вечна любов и има вечна радост, мир и красота. Аз съм готов да ви заведа на сватбената Си вечеря в него и там завинаги да споделяме любовта си.
Аз съм Еова-Саваот, Господ Силния, Спасителят, готов да ви прегърне и спаси от злото! Елате под Моите криле!
ГЛАВА 17. АЗ ТРЯБВА ДА СЪМ НА ПЪРВО МЯСТО В ЖИВОТА ВИ, НЕ СЕ ЗАБЛУЖДАВАЙТЕ, ЧЕ СТЕ ГОТОВИ ДА ВИ ВЗЕМА

Деца Мои, Аз, вашия Господ и Спасител ви дадох много думи на предупреждение за това, което идва на Земята. Вие знаете, че към нея се приближава злото, което скоро ще я покрие. Предупредени сте, че Аз ще взема Невястата Си преди това да се случи, и че това събитие е скоро. Предупредени сте и за това, че мнозина ще се окажат оставени, ако не се подготвят. Знаете и какви са Моите изисквания.

Аз не съм Бог, с Който можете да си играете! Аз не мога да бъда едно с вас, ако в сърцето си имате любов към света! Аз трябва да бъда на първо място в живота ви! Само Аз трябва да бъда вашата любов! Вие сте сътворени, за да Ме познавате и Аз жадувам да имаме близки взаимоотношения. Ако вие не желаете това, тогава вървите по своя си път и ние ще се разделим. Аз съм Бог, Който ревнува до завист за духа ви! Не съм ви създал, за да ви деля със Своя враг! Вие имате само два избора: Или да бъдете напълно Мои и да вървите с Мен по тесния път, или да вървите по широкия път на света, който цял лежи в лукавия.
Изследвали ли сте сърцата си: Готови ли сте да се отречете от себе си и да се предадете напълно на Мен? Какво място заемам Аз в него?
Деца Мои, колко малко от вас намират тесния път и ходят по него. Отрезвейте за истината! Вие не можете да имате никаква полза в преследването на нещата на този свят, който няма морален компас. Отворете очите си! Вие сте отведени от врага настрани от Моя тесен път!
Спрете да си играете със света! За вас е опасно да ходите по широкия му път, който е направляван от дявола. Той е готов да ви погуби, когато най-малко очаквате това. Вие няма да устоите без Мен!
Не се заблуждавайте, че сте готови да ви взема, когато дойда за Невястата Си! Вече ви казах коя е Моята Невяста и какви са нейните качества. Виждате ли ги у себе си?
Деца Мои, вие сте много слепи, ако не виждате и не разбирате това. Моите думи са много ясни. Не се заблуждавайте! Аз няма да взема нищо нечисто в царството Си! Невястата Ми е без петно и бръчка!
Сърцето на човека е много измамливо, а врагът Ми е много хитър и той знае как да използва това. Точно затова, вие можете да устоите само ако имате лична връзка с Мен. Само тогава няма да бъдете заблудени. Вие ще сте в безопасност, само когато вървите редом с Мен, когато Аз ви водя. Ако вървите без Мен, ако Аз не съм до вас, за да ви направлявам, вие няма да стигнете в царството Ми. Моите изисквания за това са ви дадени и в Словото Ми, и чрез многото послания, които ви изпращах чрез слугите Си дълго време. Вие нямате никакво извинение, ако още стоите в заблудата си.
Аз не съм Бог, Който желае да види Своите деца страдащи, но ако вие все още не се решавате да напуснете широкия път на света и отказвате да изхвърлите идолите от сърцето си, тогава вие ще узнаете, че сте отхвърлили едно велико предложение, отхвърлили сте Мен, своя Господ и Спасител.
Вие трябва да се приближите към Мен, за да бъдете защитени! Отхвърлете своите си планове за живота и елате при Мен! Елате под Моята кръв, за да ви очистя и влезте във волята Ми, за да ви приготвя за Небето! Не се заблуждавайте, че вие можете да го направите, само Аз мога да направя това! Вие трябва само да дойдете при Мен със смирение и покаяние, предавайки Ми живота си. Толкова много ли е това за вас? Нима не съм достоен за вашата любов?
Аз идвам само за тези от Моите деца, които Ме познават и обичат, за които съм на първо място в живота им, и които бодърстват и Ме чакат със запален светилник! Тези, които не са в това число, ще бъдат оставени. Защото са били хладки поради всички причини, които вече ви изложих. Ето това значи „ще бъдат избълвани от устата Ми“! Затова се опомнете! Времето бързо отминава. Не го пропилявайте! Обърнете сериозно внимание на Моите предупреждения! Бъдете бдителни и бодърствайте! Това е много важно време за вас! Само тези, които бодърстват, ще бъдат грабнати. Само тези, които са се погрижили да се подготвят и са пребъдвали в Духа Ми, ще бъдат участници в Грабването. Болшинството от хората, наричащи се с Моето име, ще бъдат изненадани от това, че са сред оставените. Те ще изпитат голям шок, защото са смятали, че са напълно готови да бъдат взети. Защото не са видяли белезите на времето, не са им обърнали внимание сериозно, не са искали да приемат Моите предупреждения и не са се подготвили за идването Ми. Те са били съсредоточени не в Мен, а в света, били са заети със себе си и със светските неща. Не са отделяли време, за да Ме търсят и познаят, не са Ме обичали така, че да е било достатъчно, за да Ми предадат живота си. Те са се присмивали, подигравали и дори обиждали слугите Ми, които съм използвал, за да ги предупредя. Но тогава, те ще бъдат просто зашеметени от това, че са сред оставените, защото са се заблуждавали, че Ме познават и следват. Но те са тичали към нещата на света, очите им не са гледали към Мен, а към него. Те са правели планове за бъдещето си на тази Земя, но никога не са се допитвали до Мен искрено за тях. Те са били заблудени, че Ме познават. Вярвали са на лъжата на врага, че всичко им е наред, и че за тях мястото на трапезата Ми е запазено. Ако те бяха обърнали внимание на думите Ми и се бяха предали на Мен, щяха да бъдат приготвени и щяха да са част от Моята Невяста!
Само Аз знам времето за всичко! Затова ви изпратих толкова много предупреждения чрез слугите Си, въпреки, че Моето Слово първо ви ги дава. В милостта и любовта Си към вас, Аз не спрях да ви говоря и предупреждавам.

Предайте се на Мен, покайте се и елате при Мен, отново ви зова! Напуснете пътищата на света и стъпете на тесния път! Само той е пътя към Живота! Аз ще ви водя по него и ще ви заведа у Дома! Тичайте в Моите безопасни обятия! Не се колебайте, изберете мъдро! Аз не искам да оставя в злото никого! Аз съм Създателят на всичко, също и на вас, не мислите ли, че мога да ви водя в безопасност и да ви заведа в царството Ми? Моите планове и Моята воля за вас са съвършени, Аз съм силен да ви избавя!
Вие можете да имате безопасността при Мен, ако направите това, което ви изложих, ако се намирате в Моята съвършена воля. Позволете на Този, Който знае началото и края, и Който Самият е Началото и Края, да се погрижи за вас! Аз ще ви заведа в Моето вечно Царство. Не се колебайте да получите Моята вечна любов!

ГЛАВА 18. АНТИХРИСТА

Днес искам да ви обърна внимание за времето, в което ще се изяви най-големия враг на човека Сатана, времето когато той ще управлява чрез своя слуга Антихрист.
Това време идва, то приближава много бързо на Земята. Тя никога преди не е познавала такава личност като него. Защото това ще бъде самият Сатана в човешки вид, представящ се за Мен. Той иска да царува на Земята и няма да се спре пред нищо.

След Грабването света вече няма да бъде същият. Върху него ще се излеят язвите, описани в Словото Ми. Човечеството ще изпита Моя гняв. Хората няма да имат къде да се обърнат за помощ. Хаос и паника ще залеят Земята, мирът ще я напусне. Това ще продължи известно време, докато на сцената се появи личността на Антихрист, който ще вземе всичко под своя контрол. Отначало той ще изглежда на хората добър и ще им донесе мир, защото ще дойде във времето, когато те ще търсят отговор за решение на ситуацията, обхванала цялата Земя. Но неговата цел е разрушението на всичко и всеки, който стои на пътя му ще загине. Времето, в което той ще управлява, ще е най-тъмното и страшното в човешката история.
Антихрист ще бъде безжалостен и кръвожаден. Той няма да позволи никой да застане на пътя му. За него хората нямат никакво значение. Той е лишен от всякакво добро и живее само за да види себе си царуващ като Бог на Земята. Защото в него е самият Сатана. Неговия план е зад кулисите и вече е готов да излезе на сцената и да влезе в действие.
За Антихрист няма да има никакво значение колко хора ще умрат, за да осъществи плана си. Той е зъл изцяло и ще покрие цялата Земя със своята тирания. А когато поиска хората да приемат „белега на звяра“ като средство за контрола му, тогава тя ще бъде залята от ужас и кръв.
Отказът от този белег ще означава сигурна смърт. В това време на терор и ужас, Моето име ще донесе смъртна присъда за много хора. Хладките християни, оставени след взимането на Невястата Ми, тогава ще се сблъскат с жестоката реалност очи в очи. На тях ще им се наложи или да приемат белега на звяра или да умрат заради вярата си. Това е времето на небивала скръб, откакто света съществува. Това е Голямата скръб, за която говори Словото Ми. Тогава Аз ще се обърна към Моя народ Израил, защото това е и неговото време за пълното му изкупление и връщането му при Мен. Но това също е и времето, в което хладките християни ще трябва да избират между Мен и смъртта в ада. А за останалите хора, които са нечестиви в очите Ми ще бъде време на въздаяние.
Оставените хладки християни тогава много ясно ще видят истината. Те ще съжаляват ужасно заради избора, който са направили. Мнозина няма да устоят и ще се поддадат на натиска, защото няма да имат сила да му противостоят.
Те ще треперят от страх да не се разбере, че са християни и ще изберат по-лесния път, както са го правели и преди това да се случи в живота им. Ще изберат да приемат белега на звяра и ще бъдат навеки осъдени в ада. Но също така, мнозина пък ще знаят в сърцата си, че е по-добре да умрат веднъж и да дойдат при Мен по този начин, отколкото да приемат белега и да отидат завинаги на мъки в ада. Те ще вземат трудното решение с твърдо мъжество. Тяхната вяра ще ги укрепи в правилния избор и ще им помогне да преминат в царството Ми по този най-труден път. Но много повече ще са тези, които няма да могат да направят това. Мнозина ще погинат навеки.
Моето решение за вас не е такова, но това ще се изпълни за тези хора, останали хладки в любовта си към Мен. Защото те са ожесточили сърцата си и са останали коравовратни към предупрежденията Ми. Те са можели да избегнат всичкото това зло, ако само бяха се върнали при Мен и Ми бяха предали живота си.
Затова, деца Мои, Аз още викам към вас и ви умолявам, дано да чуете гласът Ми и да не ви постигне злото! Тичайте при Мен, за да ви спася от него! Аз не искам да оставя никой, но Аз съм Свят Бог и нищо нечисто няма да влезе в царството Ми! Елате, при Мен има място за всеки, който положи живота си в нозете Ми! Аз ви умолявам, върнете се при Мен, о, заблудени деца! Събудете се от сладкия си сън и отрезвейте за истината! Имате много малко време за това. Аз няма да ви чакам дълго. Вие трябва да се приготвите и да Ме чакате! Аз съм вашия Изход от този зъл свят. Аз съм Вратата за вашето спасение! Много скоро Вратата ще се отвори, за да преминат през нея верните, но след това веднага ще се затвори за всички останали. Събудете се, отворете очите си и се огледайте наоколо! Моето търпение към хората, така дълго отхвърлящи Ме, приключва. Много скоро Аз ще се отдръпна от тях и ще излея гнева Си върху Земята. Затова ви умолявам да се събудите! Вие трябва да бъдете очистени и облечени в сватбената си дреха, за мога да ви взема със Себе Си, когато дойда! Този миг няма да чака никого.
19 ГЛАВА ВРЕМЕТО ИЗТИЧА, БОДЪРСТВАЙТЕ!

Народе Мой, часът е вече много късен, часовникът в човешката история наближава да удари полунощ. Часът за Грабването ви наближава. Аз дълго време ви изпращах Своите послания и предупреждения, за да ви накарам да се стреснете и да разберете това. Но болшинството от народа Ми не е поискало да се подготви и е избрало да игнорира Моите думи. Само малцина са се приготвили и бодърстват. Останалите са обхванати от безразличие и апатия.
Народе Мой, сега не е време да спите! Ако вие скоро не се събудите, ще се окажете в ръцете на врага Ми. А той е безжалостен и не го е грижа за никого. Има само едно нещо в ума си-да властва и да контролира.
Аз трябва да ви предупредя за всичкото идващо зло, трябва да ви кажа това, защото не искам вие да страдате в него, когато то се излее на Земята. Аз искам да ви събудя и вие да можете да се приготвите за идването Ми. Искам да бъдете част от Невястата Ми, когато дойда за нея! Опомнете се, деца Мои, елате бързо при Мен!

Останало е само малко време и то е скъпоценно за вас! Аз искам да ви спася от най-лошото! Не оставайте в приближаващата се буря! Тя може да ви помете и ще направи това с мнозина от вас.
Аз идвам като крадец в ноща. Мнозина от вас ще бъдат изненадани, защото не са бдяли. Моето Слово говори ясно за това. Тогава защо толкова много от вас не обръщат внимание на предупрежденията Ми и продължават да си нехаят? Те Ми дават само остатъците си.
Моите истински последователи бодърстват. Те стоят на стража и са наострили ушите си да чуят звука на приближаващите Ми стъпки. Те са предали живота си на Мен и са излезли от този свят заради Мен, техния Господ. Те са Моите победители. Те са Моята Невяста. Тя е прекрасна и ревнува за Мен. Това, че тя Ме очаква и жадува да дойда за нея, Ме радва много.
Вие всички можете да бъдете част от Моята Невяста. Това е за вас и то е постижимо, стига само да го желаете. Вие можете да бъдете сред хората, които са се приготвили и чакат своя Цар. Вие можете да бъдете победители!
Присъединете се към сватбената Ми вечеря! Елате да бъдете Моята Невяста! Аз все още съм отворена за вас Врата, но много скоро тя ще се затвори, оставяйки зад себе си онези, които са отхвърлили поканата да дойдат и да бъдат част от Царството Ми. Пак ви казвам, че ви е останало малко време. То почти е изтекло.
Народе Мой, не чуваш ли и не виждаш ли? Няма ли да се събудиш от тъй сладкия си сън? Не разбираш ли, че после ще съжаляваш толкова много, но няма да има връщане назад?
Аз идвам и това не е тайна за Моята Невяста, хората, които Ме познават и Ме следват. Те са търпеливи и не се отказват в чакането си. Тяхното желание за Мен не намалява с времето, но още повече се усилва. Те непрекъснато бодърстват, облечени са в сватбената си премяна и внимават да не бъде изцапана, когато дойда за тях. Моята Невяста няма да бъде застигната от идващото върху Земята зло. То няма да я докосне. Тя е готова да се срещне със своя Жених и за нея са приготвени големи награди в Небето.
Деца Мои, чуйте Ме: Стремете се към Мен с цялото си сърце! Аз искам да видя искрено покаяние за толкова многото грехове в него! Вие имате толкова много скрити грехове! Позволете Ми да ви ги покажа и да ги премахна от сърцата ви! Само Аз мога да виждам в дълбочината на сърцето и само Аз мога да извадя от него всичката тъмнина! Позволете Ми да ви приготвя, за да стоите пред Мен! Моя е силата да довърша във вас това, което съм започнал. Само Ми позволете да го направя.
Аз ви чакам, Аз горещо желая да дойдете при Мен смирено и с покаяно сърце да Ми се предадете напълно. Елате в Моята Светлина, елате в Истината! Аз съм Пътя, Който ще ви заведе в Небесното царство!
Не се страхувайте! Аз съм здрава Канара. Светът може да се руши, но Аз ще стоя! Сега е времето да покажете вярата си в Мен, да направите своя избор. Не можете да останете неутрални!
Обърнете сериозно внимание на това!

Деца Мои, Аз знам, че вашето чакане е изморително и дълго, но знайте и това: Ако вие искате да чакате, за да видите какво ще стане и дали тези думи са истинни, ще изпуснете времето за правилното си решение и това ще ви доведе до непоправима загуба! Не бъдете глупави, пригответе се и бодърствайте! От това няма да изгубите нищо, но ще спечелите много. Помислете си за това! Размишлявайте!
Не пропускайте най-великото събитие в човешката история на Земята!
Аз идвам за Невястата си! Сватбената вечеря е приготвена и я очаква. Времето до това събитие все повече намалява. Бодърствайте! Чакайте своя Жених!
Аз съм Алфа и Омега, Аз съм Първият и Последният, Аз съм Началото и Краят! Ида скоро!
 
Последна редакция:
Горна част